0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Spain La Liga
Real Madrid
-
-
Sevilla FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Las Palmas
۱
۱
Osasuna
inprogress
۲۱:۰۰
Real Betis
۳
۱
Athletic Bilbao
Finished
۱۸:۴۵
Cadiz
۲
۲
Celta de Vigo
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie A
AC Milan
-
-
Atalanta Bergamo
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Cagliari
۱
۱
Napoli
Finished
۱۷:۳۰
Juventus FC
۳
۲
Frosinone
Finished
۱۵:۰۰
Lecce
۰
۴
Internazionale Milano
Finished
۲۰:۳۰
  Saudi Arabia Profesional League
Al Shabab Riyadh
۲
۳
Al-Nassr Riyadh
Finished
۲۰:۳۰
Al Feiha
۳
۲
Abha
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal Primeira Liga
Gil Vicente
۰
۰
FC Porto
inprogress
۲۱:۳۰
SL Benfica
۰
۰
Portimonense
inprogress
۲۱:۳۰
Vitoria Guimaraes
۰
۲
Casa Pia Atletico
Finished
۰۰:۰۰
Futebol Clube Vizela
۳
۳
Estoril Praia
Finished
۱۹:۰۰
  France Ligue 1
Olympique Marseille
-
-
Montpellier HSC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Paris Saint-Germain FC
۱
۱
Stade Rennes FC
Finished
۱۹:۳۵
RC Lens
۲
۳
AS Monaco
Finished
۱۵:۳۰
FC Toulouse
۳
۱
OSC Lille
Finished
۱۷:۳۰
OGC Nice
۰
۰
Clermont
Finished
۱۷:۳۰
Le Havre AC
۱
۲
Stade de Reims
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Bundesliga
FC Augsburg
۰
۱
SC Freiburg
inprogress
۲۲:۰۰
Eintracht Frankfurt
۲
۲
VfL Wolfsburg
Finished
۱۸:۰۰
Borussia Dortmund
۲
۳
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۲۰:۰۰
  Netherlands Eredivisie
Almere City
۰
۲
Feyenoord Rotterdam
Finished
۱۷:۰۰
AZ Alkmaar
۲
۰
AFC Ajax
Finished
۱۹:۱۵
FC Volendam
۰
۱
SC Heerenveen
inprogress
۲۲:۳۰
FC Twente
۳
۰
Go Ahead Eagles
Finished
۱۷:۰۰
Excelsior Rotterdam
۱
۲
SBV Vitesse
Finished
۱۴:۴۵
  Belgium First Division A
Union St.-Gilloise
۲
۱
Standard Liege
inprogress
۲۱:۰۰
Eupen
۰
۰
Cercle Brugge KSV
inprogress
۲۱:۴۵
Club Brugge KV
۱
۲
RSC Anderlecht
Finished
۱۶:۰۰
KAA Gent
۲
۲
Royal Antwerp FC
Finished
۱۸:۳۰
  Scotland Premiership
Motherwell
۱
۳
Celtic FC
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey Super Lig
Istanbulspor AS
۰
۲
Besiktas JK
Finished
۱۹:۳۰
Sivasspor
۴
۱
Pendikspor
Finished
۱۴:۰۰
Fatih Karagumruk
۱
۱
Alanyaspor
Finished
۱۶:۳۰
Trabzonspor
۱
۰
Adana Demirspor
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Super League
Panathinaikos
۱
۰
A.E. Kifisia F.C.
inprogress
۲۱:۳۰
Panetolikos FC
۱
۳
FC PAOK Thessaloniki
Finished
۱۸:۳۰
Aris Thessaloniki
۱
۰
Volos NFC
inprogress
۲۱:۰۰
Pas Giannina
۲
۲
OFI FC
Finished
۱۸:۰۰
Olympiakos Piraeus FC
۲
۱
Asteras Tripolis
Finished
۱۹:۳۰
  Australia A-League
Melbourne Victory
۰
۱
Central Coast Mariners
Finished
۰۹:۳۰
Newcastle United Jets
۲
۲
Macarthur FC
Finished
۰۹:۳۰
  United Arab Emirates UAE Pro League
Baniyas FC
۰
۱
Al Ain
Finished
۱۹:۳۰
Al Bataeh
۱
۲
Al Wahda Abu Dhabi
Finished
۱۷:۰۰
Shabab Al Ahli Dubai
۳
۰
Ajman
Finished
۱۷:۰۰
  China Super Cup
Shanghai SIPG
۰
۱
Shanghai Shenhua
Finished
۱۱:۳۰
  Qatar Stars League
Al Duhail
۲
۲
Al Arabi
Finished
۲۰:۳۰
Al-Wakra
۰
۰
Al Sadd
Finished
۱۸:۳۰
Al-Rayyan
۲
۱
Al-Shamal
Finished
۲۰:۳۰
  Azerbaijan Premier League
FK Qarabag
۲
۰
FK Sumgayit
Finished
۱۸:۳۰
Araz Nakhchivan PFK
۰
۳
FK Zira
Finished
۱۶:۰۰
  Romania Liga I
FCSB
۱
۱
FC Botosani
inprogress
۲۱:۳۰
Sepsi Sfantu Gheorghe
۰
۰
Universitatea Cluj
Finished
۱۵:۳۰
  Japan J League
Tokyo Verdy 1969
۱
۲
Yokohama F Marinos
Finished
۰۸:۳۰
Kashiwa Reysol
۱
۱
Kyoto Purple Sanga
Finished
۰۸:۳۰
  United States MLS
FC Cincinnati
-
-
Toronto FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Orlando City SC
۰
۰
Montreal Impact
Finished
۰۴:۰۰
Austin FC
۱
۲
Minnesota United
Finished
۰۵:۰۰
Saint Louis City SC
۱
۱
Real Salt Lake
Finished
۰۵:۰۰
FC Dallas
۲
۱
San Jose Earthquakes
Finished
۰۵:۰۰
Philadelphia Union
۲
۲
Chicago Fire
Finished
۰۴:۰۰
D.C. United (Washington)
۳
۱
New England Revolution
Finished
۰۴:۰۰
Portland Timbers
۴
۱
Colorado Rapids
Finished
۰۷:۰۰
Charlotte
۱
۰
New York City FC
Finished
۰۴:۰۰
Houston Dynamo
۱
۱
Sporting Kansas City
Finished
۰۵:۰۰
Los Angeles FC
۲
۱
Seattle Sounders
Finished
۰۱:۱۵
  Germany 2. Bundesliga
Hamburger SV
۱
۰
SV Elversberg
Finished
۱۶:۰۰
TSV Fortuna Dusseldorf
۲
۰
FC Hansa Rostock
Finished
۱۶:۰۰
SpVgg Greuther Furth
۲
۱
FC Nurnberg
Finished
۱۶:۰۰
  Denmark Superliga
AGF Aarhus
۲
۳
FC Midtjylland
Finished
۲۰:۳۰
OB Odense
۰
۳
Brondby I.F.
Finished
۱۸:۳۰
Hvidovre IF
۲
۲
Viborg FF
Finished
۱۶:۳۰
Vejle Boldklub
۲
۰
Silkeborg IF
Finished
۱۶:۳۰
  Paraguay Primera Division
Cerro Porteno
۰
۰
Sol de America
Finished
۰۳:۱۵
2 de Mayo
۲
۰
Nacional Asuncion
Finished
۰۰:۴۵
  Italy Campionato Primavera
Roma U19
۳
۰
Genoa U19
Finished
۱۳:۱۵
Sassuolo U19
۱
۲
Lazio U19
Finished
۱۵:۳۰
  Spain LaLiga 2
FC Cartagena
۰
۱
Elche
inprogress
۲۱:۰۰
SD Amorebieta
-
-
Albacete Balompie
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Burgos CF
۱
۰
Real Sporting de Gijon
Finished
۱۸:۴۵
Alcorcon
۱
۱
Tenerife
Finished
۱۸:۴۵
Eldense
۲
۰
Racing de Ferrol
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Copa De la Liga Profesional
CA River Plate
-
-
Boca Juniors
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Atletico Huracan
۰
۰
San Lorenzo
Finished
۰۲:۰۰
Sarmiento
۰
۰
Barracas Central
Finished
۰۴:۳۰
Union Santa Fe
۴
۱
Independiente Rivadavia
Finished
۰۴:۳۰
Belgrano de Cordoba
۲
۲
Talleres de Cordoba
Finished
۰۲:۰۰
  Germany 3.Liga
SC Freiburg II
۱
۰
SV Waldhof 07 Mannheim
inprogress
۲۲:۰۰
1. FC Saarbrucken
۱
۱
Arminia Bielefeld
Finished
۱۹:۰۰
Hallescher FC
۳
۰
VfB Lubeck
Finished
۱۶:۰۰
  Japan J2 League
Ehime FC
۱
۰
Blaublitz Akita
Finished
۰۷:۲۰
Jef United Ichihara Chiba
۲
۳
Montedio Yamagata
Finished
۰۷:۳۰
Roasso Kumamoto
۱
۲
Shimizu S-pulse
Finished
۰۷:۳۰
Fagiano Okayama
۳
۰
Tochigi SC
Finished
۰۷:۳۰
ThespaKusatsu Gunma
۱
۱
Kagoshima United
Finished
۰۸:۳۰
Oita Trinita
۱
۱
Vegalta Sendai
Finished
۰۸:۳۰
Tokushima Vortis
۱
۵
Ventforet Kofu
Finished
۰۸:۳۰
  Spain Primera Federacion, Group 1
Osasuna B
۰
۱
Deportivo La Coruna
inprogress
۲۲:۳۰
Lugo
۰
۰
CF Fuenlabrada
inprogress
۲۱:۳۰
FC Barcelona B
۴
۰
Cultural Leonesa
Finished
۲۰:۳۰
Gimnastic de Tarragona
۰
۲
CD Teruel
Finished
۱۸:۳۰
  Colombia Primera A
Alianza Petrolera
۲
۰
Independiente Medellin
Finished
۰۲:۴۰
Patriotas Tunja
۱
۰
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۴:۵۰
  Uruguay Primera Division
Penarol Montevideo
۲
۰
Miramar Misiones
Finished
۰۲:۳۰
Liverpool FC Montevideo
-
-
Club Nacional de Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Cerro Largo FC
۰
۰
Centro Atletico Fenix
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Paulista Serie A1
Santo Andre
۰
۰
Inter de Limeira
Finished
۰۰:۳۰
Santos FC Sao Paulo
۲
۱
Sao Bernardo FC
Finished
۱۷:۳۰
Palmeiras
۳
۱
Mirassol FC
Finished
۰۰:۳۰
  Italy Serie C, Group C
Potenza Calcio
۱
۰
Giugliano
inprogress
۲۱:۰۰
Monterosi Tuscia
۱
۱
Avellino
inprogress
۲۱:۰۰
Casertana
۱
۱
Brindisi
inprogress
۲۱:۰۰
Latina Calcio
-
-
Audace Cerignola
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Messina
۲
۲
AZ Picerno ASD
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
FC Slovacko
۱
۳
AC Sparta Praha
Finished
۲۰:۳۰
SK Slavia Praha
۳
۰
Pardubice
Finished
۱۷:۳۰
Dynamo Ceske Budejovice
۲
۱
SK Sigma Olomouc
Finished
۱۷:۳۰
  Peru Liga 1 - Apertura
FBC Melgar Arequipa
۲
۱
Union Comercio
Finished
۰۲:۰۰
Carlos A. Mannucci
۰
۴
Sporting Cristal Lima
Finished
۰۲:۴۵
Atletico Grau
۰
۱
Asociacion Deportiva Tarma
inprogress
۲۲:۱۵
  Israel Ligat Ha'AL
FC Ashdod
۰
۵
Maccabi Haifa FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Costa Rica Primera Division
AD Guanacasteca
۰
۰
Deportivo Saprissa
Finished
۰۰:۳۰
LD Alajuelense
۰
۱
CS Herediano
Finished
۰۳:۳۰
AD San Carlos
۱
۱
Puntarenas FC
Finished
۰۵:۰۰
  Brazil Campeonato Potiguar
ABC Futebol Clube
۲
۲
Santa Cruz de Natal
Finished
۰۰:۳۰
America RN (Rio Grande do Norte)
۱
۰
Baraunas
inprogress
۲۲:۳۰
  Cyprus 1. Division
Pafos FC
۰
۱
AEK Larnaca
Finished
۲۰:۳۰
Anorthosis Famagusta
۰
۰
APOEL Nicosia FC
Finished
۱۷:۳۰
Aris Limmasol
۱
۲
Omonia FC Nicosia
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Carioca 1
Portuguesa RJ
۱
۲
Nova Iguacu FC
Finished
۰۱:۰۰
Vasco da Gama RJ
۲
۱
Volta Redonda
Finished
۰۰:۰۰
Flamengo RJ
۰
۰
Fluminense RJ
inprogress
۲۲:۳۰
  Japan J3 League
Imabari FC
۱
۰
Gainare Tottori
Finished
۰۷:۳۰
Yokohama S.C.C
۱
۱
Kataller Toyama
Finished
۰۸:۳۰
Kamatamare Sanuki
۱
۱
Grulla Morioka
Finished
۰۸:۳۰
FC Osaka
۲
۱
Nagano Parceiro
Finished
۱۳:۳۰
Azul Claro Numazu
۳
۰
Zweigen Kanazawa
Finished
۰۸:۳۰
Tegevajaro Miyazaki
۱
۲
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۰۸:۳۰
  Chile Primera Division
Universidad de Chile
۱
۰
Audax Italiano Santiago
Finished
۰۰:۳۰
Palestino Santiago
۵
۰
Cobreloa Calama
Finished
۰۰:۳۰
Deportes Iquique
۱
۱
Everton Vina del Mar
Finished
۱۸:۳۰
Huachipato
۰
۱
Union La Calera
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie C, Group B
Carrarese
-
-
Sestri Levante
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
ACD Virtus Entella
۱
۱
Unione Sportiva Fermana
Finished
۱۶:۳۰
Olbia Calcio
۱
۲
Gubbio
Finished
۱۶:۳۰
Cesena FC
۲
۰
Asd Pineto Calcio
Finished
۱۷:۳۰
AC Perugia
۲
۰
Juventus U23
Finished
۱۸:۴۵
  Colombia Liga Femenina
La Equidad (W)
۱
۱
America de Cali (W)
Finished
۰۱:۳۰
Deportivo Cali (W)
۲
۰
Deportivo Pereira (W)
Finished
۰۰:۳۰
Independiente Medellin (W)
۲
۰
Alianza FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Vojvodina Novi Sad
۰
۰
Spartak Subotica
inprogress
۲۱:۰۰
Napredak Krusevac
۳
۱
FK Novi Pazar
Finished
۱۹:۰۰
FK Javor Ivanjica
۰
۳
FK Radnicki 1923 Kragujevac
Finished
۱۶:۳۰
  Trinidad And Tobago TT Premier League
Morvant Caledonia United
۲
۲
La Horquetta Rangers FC
Finished
۰۱:۳۰
Sando
-
-
Central FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Prisons FC
۰
۳
Eagles FC
Finished
۰۳:۳۰
  Mexico LIGA MX
Club America
۱
۰
Cruz Azul
Finished
۰۶:۴۰
Deportivo Toluca FC
۱
۰
Club Tijuana Xoloitzcuintles
inprogress
۲۱:۳۰
Leon
۱
۰
San Luis
Finished
۰۲:۳۰
Club Tigres de la UANL
۱
۱
CF Atlas Guadalajara
Finished
۰۴:۳۰
CD Chivas de Guadalajara
۳
۱
Pumas UNAM
Finished
۰۴:۳۵
  Hong Kong 2nd Division
Wofoo Social Enterprises
۱
۱
Mutual FC
Finished
۱۱:۰۰
Kowloon Cricket Club
۲
۲
Chelsea SS HK
Finished
۱۱:۰۰
Wing Go FC
۰
۰
Tung Sing
Finished
۱۱:۰۰
Wanchai SF
۰
۰
Leaper Metro Gallery FC
Finished
۱۱:۰۰
Sun Hei SC
۰
۲
Kwun Tong
Finished
۱۱:۰۰
Tuen Mun SA
۲
۰
Kwai Tsing
Finished
۱۱:۰۰
Lucky Mile
۲
۰
Kwong Wah
Finished
۰۸:۴۵
Yau Tsim Mong
۶
۰
Fu Moon
Finished
۱۱:۰۰
Wofoo Social Enterprises
-
-
Sparta Asia
Finished
۱۱:۰۰
  Australia NPL Victoria U23
St Albans Saints U23
۳
۴
Dandenong City U23
Finished
۰۷:۰۰
Melbourne Knights U23
۰
۴
Avondale U23
Finished
۱۰:۰۰
Oakleigh Cannons U23
۳
۲
Altona Magic U23
Finished
۰۵:۳۰
  Brazil Paranaense 1
Atletico Paranaense
۰
۰
Independiente FSJ
inprogress
۲۲:۳۰
FC Cascavel
۰
۰
Coritiba FBC
inprogress
۲۲:۳۰
Cianorte PR
۰
۰
Andraus Brasil
inprogress
۲۲:۳۰
Azuriz
۱
۰
PSTC
inprogress
۲۲:۳۰
Galo Maringa
۰
۰
Operario PR
inprogress
۲۲:۳۰
Londrina EC
۰
۰
Maringa PR
inprogress
۲۲:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
Charlestown Azzurri
۲
۱
New Lambton
Finished
۰۷:۰۰
  Switzerland Super League
FC Lugano
۲
۰
FC Zurich
Finished
۱۶:۴۵
Lausanne-Sports
۱
۱
FC Winterthur
Finished
۱۹:۰۰
BSC Young Boys Bern
۰
۱
Servette Geneve FC
Finished
۱۹:۰۰
  Chile Primera B
CD Santa Cruz
۱
۱
Barnechea
Finished
۰۳:۰۰
Magallanes
۰
۱
Rangers de Talca
Finished
۰۰:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Sydney United
۱
۲
Wollongong Wolves FC
Finished
۰۷:۳۰
Rockdale Ilinden FC
۲
۲
Marconi Stallions
Finished
۰۷:۳۰
Apia Leichhardt Tigers
۳
۱
Central Coast Mariners NPL
Finished
۰۸:۳۰
  Mexico Liga TDP
FC San Jose del Arenal
۲
۱
Atletico Pachuca
Finished
۰۱:۳۰
Guerreros DD
۳
۰
CH Futbol Club
Finished
۰۱:۳۰
Tigres de Alica FC
۲
۰
Dorados de Sinaloa II
Finished
۰۱:۳۰
Deportiva Venados FC II
۱
۱
CD Pioneros de Cancun II
Finished
۲۰:۳۰
Deportivo CDH
۰
۶
Tuzos Pachuca
Finished
۱۹:۳۰
Promodep Central AC
۰
۱
Chivas Alamos FC
Finished
۰۱:۳۰
CD Matamoros
۰
۰
Bombarderos de Tecamac FC
Finished
۰۵:۳۰
  El Salvador Primera Division
Jocoro FC
۱
۰
AD Isidro Metapan
Finished
۰۰:۳۰
C.D. FAS
۰
۰
Fuerte San Francisco
Finished
۰۵:۰۰
  World Friendly International Matches Women
Uruguay (W)
۱
۳
Ecuador (W)
Finished
۰۱:۳۰
Gibraltar (W)
۱
۱
Liechtenstein (W)
Finished
۱۴:۳۰
Turkey (W)
۱
۲
Greece (W)
Finished
۱۶:۰۰
Albania (W)
۳
۰
Faroe Islands (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Ukraine Premier League
Metallist 1925 Kharkiv
۲
۴
Dynamo Kiev
Finished
۱۷:۰۰
FC Rukh Lviv
۱
۱
Polissya Zhytomyr
Finished
۱۹:۳۰
Veres Rivne
۰
۲
Kolos Kovalivka
Finished
۱۴:۳۰
SC Dnipro-1
۱
۱
FC Minaj
Finished
۱۴:۳۰
  Egypt Premier League
Al Ittihad Al Sakandary
۰
۰
National Bank
Finished
۲۰:۳۰
Pharco
۱
۱
Talaea El Gaish
Finished
۱۷:۳۰
  Morocco Botola Pro
FAR Rabat
۳
۰
Union Sportive de Touarga
Finished
۲۰:۳۰
Maghreb de Fes
۰
۰
MCO Mouloudia Oujda
inprogress
۲۲:۳۰
HUSA Agadir
۲
۰
Chabab Mohammedia
Finished
۱۸:۳۰
  North and Central America CONCACAF Gold Cup Women, Group B
Colombia (W)
۰
۱
Brazil (W)
Finished
۰۶:۴۵
Puerto Rico (W)
۲
۱
Panama (W)
Finished
۰۴:۰۰
  Brazil Catarinense 1
Chapecoense SC
۰
۱
Figueirense FC
Finished
۰۰:۳۰
Joinville EC
۰
۰
Criciuma EC
Finished
۰۱:۳۰
Marcilio Dias
۱
۱
Nacao Esportes
Finished
۰۲:۰۰
  Guatemala Liga Nacional
CSD Comunicaciones
۰
۰
Club Xelaju
Finished
۰۳:۳۰
Zacapa Tellioz
۲
۲
Guastatoya
Finished
۲۰:۳۰
CSD Municipal
۴
۱
Achuapa FC
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Real Pilar
۲
۲
Deportivo Muniz
Finished
۰۱:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE
Estudiantes de Mérida
۱
۱
Caracas FC
Finished
۰۱:۱۵
Zamora FC
۱
۱
Rayo Zuliano
Finished
۰۴:۰۰
Carabobo FC
-
-
Angostura FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Aruba Aruban Division di Honor
SV Racing Club Aruba
۰
۱
SV Dakota
Finished
۰۲:۰۰
  Australia NPL Queensland Women
Souths United NPL (W)
۴
۲
Peninsula Power (W)
Finished
۱۰:۳۰
Sunshine Coast Wanderers (W)
۱
۸
Brisbane City (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Thailand Thai League 3
Assumption United
۱
۰
Hua Hin Maraleina FC
Finished
۱۲:۳۰
Prime Bangkok
۱
۱
Samut Sakhon City FC
Finished
۱۲:۳۰
Hua Hin City
۰
۱
Thap Luang United
Finished
۱۲:۳۰
Bangkok FC
۰
۰
North Bangkok University
Finished
۱۲:۳۰
Inter Bangkok
۰
۴
Nonthaburi United
Finished
۱۲:۳۰
Chamchuri United FC
۱
۰
Royal Thai Army FC
Finished
۱۲:۳۰
The Icon RSU
۰
۵
Kasem Bundit University FC
Finished
۱۲:۳۰
STK Muangnont
۲
۰
Samut Prakan City FC
Finished
۱۲:۳۰
  Germany Bundesliga U19
Fortuna Dusseldorf U19
۱
۲
Viktoria Koln U19
Finished
۱۳:۳۰
MSV Duisburg U19
۰
۲
Alemannia Aachen U19
Finished
۱۳:۳۰
Paderborn U19
۱
۱
FC Schalke 04 U19
Finished
۱۳:۳۰
SV Meppen U19
۴
۱
Braunschweiger TSV Eintracht 1895 U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Koln U19
۰
۲
Bayer Leverkusen U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Kaiserslautern U19
۲
۱
Eintracht Frankfurt U19
Finished
۱۵:۳۰
Borussia Dortmund U19
۳
۱
Arminia Bielefeld U19
Finished
۱۳:۳۰
VfL Bochum U19
۲
۳
Borussia Monchengladbach U19
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
CD Calahorra
۲
۲
Naxara
Finished
۱۹:۰۰
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
۲
۲
Athletic Bilbao B
Finished
۱۴:۰۰
CD Tudelano
۰
۰
Utebo
Finished
۱۹:۳۰
Barakaldo
۵
۰
Real Sociedad C
Finished
۲۰:۳۰
Deportivo Alaves B
۱
۱
UD Barbastro
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 1. Lig
Eyupspor
۳
۲
Sakaryaspor
Finished
۱۹:۳۰
Keciorengucu Ankara
۲
۲
Kocaelispor
Finished
۱۴:۰۰
Manisa Futbol Kulubu
۱
۱
Genclerbirligi SK
Finished
۱۶:۳۰
Boluspor
۱
۰
Erzurumspor FK
Finished
۱۴:۰۰
  Honduras Liga de Ascenso
Brasilia Rio Lindo
۰
۰
Oro Verde Santa Rita
Finished
۰۰:۳۰
  Thailand Thai League 1
Ratchaburi FC
۱
۰
Uthai Thani FC
Finished
۱۴:۰۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۲
۲
Bangkok United
Finished
۱۴:۳۰
Chonburi FC
۳
۱
Sukhothai FC
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Deportivo Merlo
-
-
Argentino Merlo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CD UAI Urquiza
-
-
Colegiales
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Panama LPF
CD Arabe Unido
۰
۰
San Francisco FC
Finished
۰۰:۳۰
UMECIT
۱
۰
Sporting San Miguelito
Finished
۰۲:۴۵
Deportivo Universitario
۱
۳
Costa Del Este
Finished
۰۵:۰۰
  World Friendly Club Matches
Barcelona SC Guayaquil
۱
۲
Sociedad Deportivo Quito
Finished
۰۴:۰۰
Western Knights SC
۱
۲
Armadale
Finished
۱۳:۰۰
Sparta Prague B
۳
۱
FK MAS Taborsko
Finished
۱۳:۰۰
Geylang United FC
۳
۱
Tanjong Pagar United FC
Finished
۱۳:۳۰
Kingsway Olympic
۰
۰
Perth RedStar FC
Finished
۱۲:۳۰
Inglewood United
۷
۰
Balcatta
Finished
۱۵:۰۰
Barcelona SC Guayaquil
۱
۲
LDU Quito
Finished
۰۴:۰۰
Tabasalu Charma
۳
۵
FC Tallinn
Finished
۱۲:۱۵
Bohemians 1905 B
۳
۳
Hradec Kralove B
Finished
۱۲:۴۵
FK Spisska Nova Ves
۱
۰
MFK Snina
Finished
۱۳:۳۰
Stirling Macedonia FC
۲
۰
Perth
Finished
۱۴:۳۰
AIK
۱
۱
Karlbergs BK
Finished
۱۶:۳۰
AFC Eskilstuna
۲
۱
Sollentuna Utd FF
Finished
۱۷:۳۰
MSK Namestovo
۰
۷
MFK Dolny Kubin
Finished
۱۷:۴۵
  Australia NPL South Australia
White City Beograd
۰
۳
North Eastern Metro Stars
Finished
۱۰:۰۰
  Andorra Primera Divisio
FC Pas de La Casa
۰
۰
Penya Encarnada d'Andorra
inprogress
۲۱:۰۰
UE Santa Coloma
۲
۰
FC Ordino
Finished
۱۶:۰۰
CE Carroi
۰
۴
Atletic Club d'Escaldes
Finished
۱۳:۳۰
FC Santa Coloma
۰
۱
Inter Club d'Escaldes
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Primera Federacion, Group 2
Sanluqueno
۰
۰
Algeciras CF
Finished
۲۰:۳۰
UD Ibiza Eivissa
۰
۰
Merida
Finished
۱۴:۳۰
CF Intercity
۰
۰
Linares Deportivo
inprogress
۲۲:۳۰
Granada B
۱
۲
Antequera CF
Finished
۱۸:۳۰
CD Atletico Baleares
۰
۱
Castellon
Finished
۱۴:۳۰
Cordoba
۴
۰
U.D. Melilla
Finished
۱۴:۳۰
Recreativo de Huelva
۲
۱
Ceuta
Finished
۱۴:۳۰
  Austria 2. Liga
VfB Admira Wacker Modling
۳
۲
SV Ried
Finished
۱۳:۰۰
  Belgium First Division B
Kfco Beerschot-Wilrijk
۰
۰
R.F.C. Seraing
Finished
۱۶:۰۰
Francs Borains
۰
۰
Zulte-Waregem
inprogress
۲۱:۴۵
KRC Genk II
۱
۱
Lommel United
Finished
۱۸:۳۰
  Hong Kong Premier League
Kitchee
۶
۰
HK U23
Finished
۱۰:۳۰
Hong Kong FC
۰
۵
Southern District Rsa
Finished
۱۲:۰۰
Resources Capital FC
۰
۴
Eastern Sports Club
Finished
۱۰:۳۰
  Brazil Paulista Serie A4
Independente FC Limeira
۲
۳
CA Taquaritinga SP
Finished
۰۱:۳۰
Barretos SP
۰
۰
America SP
Finished
۰۱:۳۰
CA Joseense
۱
۰
SKA Brasil
inprogress
۲۱:۳۰
Vocem
۰
۰
XV de Jau
Finished
۱۶:۳۰
AA Francana
۳
۰
Rio Branco SP
Finished
۱۷:۰۰
  Nicaragua Primera Division
Real Esteli FC
۲
۰
Deportivo Walter Ferreti
Finished
۰۴:۳۰
Deportivo Ocotal
۳
۲
Matagalpa FC
Finished
۰۴:۳۰
  Croatia HNL
GNK Dinamo Zagreb
۱
۰
HNK Rijeka
Finished
۱۷:۳۰
NK Gorica
۱
۰
NK Slaven Belupo Koprivnica
Finished
۲۰:۰۰
  Argentina Primera Nacional
CD Maipu
۰
۲
San Martin de San Juan
Finished
۰۰:۳۰
Ferro Carril Oeste
۱
۱
Arsenal de Sarandi
Finished
۰۴:۱۵
Club Atletico Guemes
-
-
Agropecuario
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
-
-
Guillermo Brown
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CA San Telmo
-
-
Nueva Chicago
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Guatemala Primera Division
Nueva Concepcion
۱
۲
Deportivo San Pedro
Finished
۲۰:۳۰
Aurora FC
۴
۱
Mictlán
Finished
۲۰:۳۰
Cuilapa FC
۱
۰
Barberena
Finished
۲۰:۳۰
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
۴
۱
Quiche FC
Finished
۲۰:۳۰
Solola
۰
۴
Juventud Copalera
Finished
۲۰:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. B
Guadalupe FC
۱
۳
Escorpiones de Belen
Finished
۲۰:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie B
Caja Oblatos
۲
۱
CD Mexiquense
Finished
۲۰:۳۰
CD Ayense
۱
۳
Aguacateros CD Uruapan
Finished
۰۳:۳۰
CF Pachuca 2
۴
۱
Huracanes Izcalli
Finished
۰۱:۳۰
Artesanos Metepec FC
۱
۰
Zitacuaro
Finished
۰۱:۰۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 2
Montaneses FC
۲
۱
Reboceros de La Piedad
inprogress
۲۱:۳۰
Cafetaleros De Chiapas
۳
۰
Lobos ULMX
Finished
۰۲:۳۰
Racing FC Porto Palmeiras
۲
۰
Club Atletico San Juan de Aragon
Finished
۰۴:۳۰
CD Inter Queretaro
۳
۳
Halcones de Zapopan
Finished
۰۲:۳۰
Escorpiones FC
۱
۰
Jaibos Tampico Madero
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Brasiliense
Capital Brasilia CF
۱
۰
Sociedade Atletico Ceilandense
inprogress
۲۲:۰۰
SE Gama
۲
۰
Paranoa EC
Finished
۰۲:۰۰
Planaltina EC
۰
۱
Brasiliense FC
inprogress
۲۲:۰۰
Real FC
۱
۰
SE Santa Maria
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Goiano 1
Atletico Clube Goianiense
۰
۰
Goianesia
inprogress
۲۲:۳۰
Goiania
۰
۰
AA Aparecidense
inprogress
۲۲:۳۰
Goiatuba EC
۰
۰
Goias EC
inprogress
۲۲:۳۰
Anapolis FC
۱
۰
AE Jataiense
inprogress
۲۲:۳۰
  Poland Ekstraklasa
MKS Puszcza Niepolomice
۲
۲
Zaglebie Lubin SSA
Finished
۱۵:۰۰
SSA Korona Kolporter Kielce
۳
۳
KP Legia Warszawa
Finished
۲۰:۰۰
Widzew Lodz
۳
۱
KS Gornik Zabrze
Finished
۱۷:۳۰
  Gibraltar National League
Europa FC
۰
۰
Europa Point FC
inprogress
۲۲:۰۰
College 1975
۱
۱
Glacis United FC
Finished
۱۹:۰۰
  Italy Serie B
Modena
۰
۰
Spezia
Finished
۱۸:۴۵
  Spain Tercera Division - Grp. 4
Club Portugalete
۰
۰
CD Derio
Finished
۱۴:۰۰
San Ignacio
۴
۴
Aurrera de Ondarroa
Finished
۱۹:۳۰
CD Vitoria
۱
۱
SD Deusto
Finished
۱۸:۰۰
  Brazil Gaucho 1
Guarany de Bage
۱
۰
Sao Luiz RS
Finished
۰۱:۳۰
  Australia NPL Queensland
Brisbane Olympic FC
۱
۱
Moreton City Excelsior FC
Finished
۱۰:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
Getafe B
۰
۰
CD Atletico Paso
Finished
۱۳:۳۰
UD San Fernando
۰
۰
Talavera
Finished
۱۵:۳۰
AD Union Adarve
۳
۳
Gimnastica Segoviana
Finished
۱۴:۳۰
Navalcarnero
۱
۱
CD Numancia
Finished
۱۹:۰۰
CF Villanovense
۲
۱
Illescas
Finished
۱۹:۳۰
Ursaria
۱
۰
CD Badajoz
Finished
۱۴:۳۰
CD Mensajero
۰
۱
AD Llerenense
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey 2. Lig - White Group
1461 Trabzonspor
۰
۱
Yeni Mersin Idmanyurdu
Finished
۱۳:۳۰
Adiyaman FK
۰
۲
Beyoglu Yeni Carsi FK
Finished
۱۳:۳۰
Afjet Afyonspor
۰
۰
Diyarbekirspor Kulubu
Finished
۱۴:۳۰
Serik Belediyespor
۰
۰
Altinordu SK
Finished
۱۴:۳۰
Kirklarelispor
۱
۰
Ankaraspor
Finished
۱۴:۳۰
Zonguldak Komurspor
۲
۱
Karacabey Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Kirsehir Belediye Spor
۱
۰
Nazilli Belediyespor Aydin
Finished
۱۴:۳۰
Kasimpasa Erokspor
۲
۰
Vanspor FK
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
CD El Ejido 2012
۰
۱
Club Polideportivo Almeria
Finished
۲۰:۳۰
Motril CF
۰
۰
Real Jaen CF
Finished
۲۰:۰۰
Juventud Torremolinos CF
۱
۰
Torredonjimeno
Finished
۱۴:۳۰
Maracena
۳
۱
UD Almeria B
Finished
۱۴:۴۵
CD Rincon
۰
۴
UD Torre del Mar
Finished
۱۴:۴۵
Atletico Malagueno
۵
۰
CD Torreperogil
Finished
۱۹:۳۰
Arenas Armilla CD
۰
۰
Atletico Mancha Real CF
Finished
۱۹:۳۰
  Cambodia Premier League
Angkor Tiger
۲
۱
Tiffy Army
Finished
۱۲:۱۵
Boeung Ket FC
۱
۲
Visakha FC
Finished
۱۴:۳۰
Kirivong Sok Sen Chey
۳
۰
Prey Veng
Finished
۱۲:۱۵
  North and Central America CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group F
Jamaica U20
۱
۰
Martinique U20
Finished
۰۲:۳۰
  Honduras Liga Nacional
Real Espana
۳
۱
CD Marathon
Finished
۰۲:۳۰
Motagua
۰
۲
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۴:۳۰
Lobos UPNFM
۲
۴
CD Victoria
Finished
۰۰:۳۰
  Australia NPL Victoria
Oakleigh Cannons
۳
۰
Altona Magic
Interrupted
۰۹:۰۰
St Albans Saints
۱
۳
Dandenong City
Finished
۰۹:۳۰
  Italy Serie C, Group A
Fiorenzuola
۱
۱
Virtus Verona
inprogress
۲۱:۰۰
Pro Patria
۱
۳
AC Renate
Finished
۱۶:۳۰
Novara
۱
۱
Mantova
Finished
۱۸:۴۵
Vicenza
۲
۰
Triestina Calcio
Finished
۱۸:۳۰
  Ivory Coast Ligue 1
Zoman FC
۰
۲
Stella Club d Adjame
inprogress
۲۱:۳۰
Stade d'Abidjan
۱
۲
SOL FC Abobo
Finished
۱۹:۰۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Aurora
۰
۰
Jorge Wilstermann
inprogress
۲۲:۳۰
Guabira Santa Cruz
۱
۲
Real Santa Cruz
Finished
۰۱:۰۰
  Sweden Svenska Cupen, Group 5
Halmstads BK
۱
۱
Trelleborgs FF
Finished
۱۵:۳۰
Helsingborgs IF
۰
۱
IFK Varnamo
Finished
۱۵:۳۰
  Slovenia Prva liga
NS Mura
۰
۰
Radomlje
Finished
۲۰:۰۰
NK Rogaska
۰
۰
NK Maribor
Finished
۱۵:۳۰
NK Domzale
۲
۱
NK Celje
Finished
۱۷:۳۰
  Senegal Ligue 1
Guediawaye FC
۰
۰
ASC Jaraaf
Finished
۲۰:۰۰
Generation Foot
۱
۱
Stade de Mbour
Finished
۲۰:۰۰
ASC Linguere
۱
۰
Casa Sport
Finished
۲۰:۰۰
US Ouakam
۱
۴
AS Pikine
Finished
۲۰:۰۰
  Bahrain King of Bahrain Cup
Al-Ahli Manama
۳
۱
Manama
Finished
۱۹:۰۰
  Poland 1. Division
Resovia Rzeszow
۱
۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
Finished
۲۰:۳۰
Znicz Pruszkow
۰
۲
Lechia Gdansk
Finished
۱۷:۳۰
Arka Gdynia
۵
۱
Stal Rzeszow
Finished
۱۵:۱۰
  Serbia Prva Liga
RFK Novi Sad 1921
۱
۰
OFK Belgrade
Finished
۱۵:۳۰
FK Graficar Beograd
۱
۰
FK Indjija
Finished
۱۵:۳۰
FK Sloboda Uzice
۰
۲
Mladost Novi Sad
Finished
۱۹:۳۰
  Vietnam V-League 2
Dong Thap
۰
۰
PVF-Cong An Nhan Dan
Finished
۱۲:۳۰
TTBD Phu Dong
۲
۱
Tuan Tu Phu Tho
Finished
۱۲:۳۰
Ba Ria Vung Tau FC
۵
۳
Long An
Finished
۱۴:۳۰
FC Dia Hoa Binh
۰
۲
Da Nang
Finished
۱۳:۳۰
  Hong Kong 1st Division
South China FC
۳
۱
Sha Tin
Finished
۱۱:۰۰
  Hong Kong 3rd Division
Konter
۲
۲
Islands FC
Finished
۰۹:۰۰
St. Joseph's
۳
۳
Double Flower FA
Finished
۰۹:۰۰
Tuen Mun FC
۰
۷
Supreme FC
Finished
۰۹:۰۰
New Fair Kui Tan
۳
۱
KCDRSC
Finished
۱۳:۰۰
Hong Kong Pegasus FC
۲
۱
Sui Tung
Finished
۰۹:۰۰
Ornament
۱
۱
Sai Kung Friends FC
Finished
۰۹:۰۰
Fukien Athletic Club
۰
۲
Tsun Tat Kwok Keung
Finished
۰۹:۰۰
Fukien Athletic Club
۰
۲
Tsun Tat
Finished
۰۹:۰۰
  Greece U19 Super League
Panserraikos U19
۳
۱
Atromitos U19
Finished
۱۳:۰۰
PAS Giannina U19
۱
۶
OFI Crete U19
Finished
۱۳:۳۰
  Colombia Primera B
Orsomarso
۰
۱
Cucuta Deportivo
Finished
۰۰:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 5
Alcobendas CF U19
۲
۲
AD Alcorcon U19
Finished
۱۸:۳۰
Fuenlabrada U19
۰
۰
Internacional de la Amistad U19
Finished
۱۵:۰۰
Leganes U19
۱
۱
UD La Cruz Villanovense U19
Finished
۱۸:۳۰
Getafe U19
۱
۳
Real Valladolid U19
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Campeonato Paraibano
Sousa EC
-
-
Treze FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Pombal EC
-
-
Botafogo PB
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Campinense Clube
۰
۰
Centro Sportivo Paraibano
inprogress
۲۲:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 1
Pontevedra B
۰
۰
Arzua
inprogress
۲۲:۰۰
Arosa SC
۰
۰
Polvorin FC
Finished
۱۹:۳۰
SD Sarriana
۱
۲
CD Estradense
Finished
۱۵:۰۰
Bergantinos CF
۲
۰
UD Barbadas
Finished
۱۹:۳۰
Atletico Arteixo
۵
۲
UD Paiosaco
Finished
۱۴:۳۰
Betanzos
۱
۱
Silva SD
Finished
۱۹:۰۰
UD Somozas
۲
۳
Viveiro CF
Finished
۱۹:۳۰
Alondras CF
۲
۱
Club Rapido de Bouzas
Finished
۱۹:۳۰
  Mexico U23 League
Santos Laguna U23
۳
۰
Mazatlan FC U23
Finished
۲۰:۳۰
Toluca U23
۱
۰
Club Tijuana U23
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Svenska Cupen, Group 8
IK Brage Borlange
۰
۰
IK Sirius FK
Finished
۲۰:۰۰
IFK Norrkoping
۴
۰
Utsiktens BK
Finished
۲۰:۰۰
  Malta Premier League
Sliema Wanderers FC
۰
۰
Hamrun Spartans FC
Finished
۱۸:۴۵
Sirens FC
۰
۴
Gzira United FC
Finished
۱۳:۳۰
Gudja United
۰
۴
St Lucia F.C.
Finished
۱۶:۳۰
Valletta FC
۰
۲
Marsaxlokk
Finished
۱۶:۳۰
Naxxar Lions FC
۰
۳
Floriana FC
Finished
۱۹:۰۰
  Panama Liga Prom
Tauro FC Reserves
۱
۰
Universidad de Panama
Finished
۰۳:۳۰
  Greece Super League 2, Group B
PAE Egaleo
۰
۰
Apollon Chania Kissamikos
Finished
۱۶:۳۰
Tilikratis
۰
۳
Kallithea
Finished
۱۶:۳۰
Diagoras Rodos
۱
۲
Panachaiki
Finished
۱۶:۳۰
AO Giouchtas
۰
۱
Ilioupoli
Finished
۱۶:۳۰
  Estonia Super Cup
Flora Tallinn
۳
۲
JK Trans Narva
Finished
۱۴:۰۰
  Thailand Thai League 2
Suphanburi FC
۴
۱
Krabi FC
Finished
۱۴:۰۰
Chiangmai United FC
۱
۲
Rayong FC
Finished
۱۵:۰۰
Nong Bua Pitchaya FC
۱۰
۱
Kasetsart
Finished
۱۵:۳۰
Nakhon Ratchasima
۲
۱
Nakhon Si United
Finished
۱۴:۳۰
  South Africa Diski Challenge
Richards Bay Reserves
۰
۵
Kaizer Chiefs Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Cape Town Spurs Reserves
۳
۱
TS Galaxy FC (Reserves)
Finished
۱۱:۳۰
Amazulu Reserves
۰
۳
Mamelodi Sundowns Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Cape Town City FC Reserves
۳
۱
Sekhukhune United Reserves
Finished
۱۱:۳۰
  India Santosh Trophy
Kerala
۱
۱
Meghalaya
Finished
۱۲:۳۰
Arunachal Pradesh
۰
۲
Assam
Finished
۱۷:۰۰
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Ergene Velimese Spor
۲
۲
Karsiyaka SK
Finished
۱۴:۳۰
Silifke Belediyespor
۲
۲
Elazigspor
Finished
۱۴:۳۰
Amasyaspor FK
۰
۱
Kartal Bulvar Spor Kulubu
Finished
۱۴:۳۰
Turgutluspor
۱
۲
1954 Kelkit Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Eynesil Belediyespor
۱
۱
Hacettepe 1945 SK
Finished
۱۴:۳۰
Pazarspor
۰
۰
Efeler 09 FK
Finished
۱۴:۳۰
Batman Petrolspor
۱
۰
Anadolu Universitesi
Finished
۱۴:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Tuzla City
۰
۱
NK Posusje
Finished
۱۵:۳۰
HSK Zrinjski Mostar
۵
۰
FK Igman Konjic
Finished
۱۷:۳۰
NK Siroki Brijeg
-
-
FK Zeljeznicar Sarajevo
Cancelled
۱۵:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 3
G.A.S. Ialysos 1948
۲
۰
Erani Filiatron
Finished
۱۶:۳۰
Vyzas Megaron
۱
۱
Thyella Diastavrosi Rafina
Finished
۱۶:۳۰
PAE Rodos FC
۰
۰
Mykonos
Finished
۱۲:۳۰
Hellas Syros
۰
۱
Panargiakos
Finished
۱۴:۰۰
FC Marko
۱
۰
Korinthos
Finished
۱۶:۳۰
Panegialios FC
۵
۱
Panelefsiniakos
Finished
۱۶:۳۰
  Tanzania Premier League
Tanzania Prisons
۱
۱
Azam FC
Finished
۱۶:۳۰
Kagera Sugar
۲
۱
Ihefu FC
Finished
۱۹:۰۰
Geita Gold FC
۱
۳
Mashujaa FC
Finished
۱۶:۳۰
Tabora United FC
۱
۱
Singida BS FC
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
Chemnitzer FC
۱
۱
BSG Chemie Leipzig
Finished
۱۵:۳۰
FC Viktoria 1889 Berlin
۰
۰
ZFC Meuselwitz
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
Buyukcekmece Tepecikspor
۲
۰
Fatsa Belediyespor
Finished
۱۳:۳۰
Kusadasispor
۰
۰
Karakopru Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Darica Genclerbirligi
۱
۰
Osmaniyespor FK
Finished
۱۴:۳۰
Erbaaspor
۲
۱
Belediyespor Sivas
Finished
۱۴:۳۰
Agri 1970 Spor
۱
۱
Bayburt Ozel Idarespor
Finished
۱۴:۳۰
Kutahyaspor
۰
۰
Silivrispor
Finished
۱۴:۳۰
  Kazakhstan Super Cup
Ordabasy Shymkent
۱
۲
Tobol Kostanay
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
Fundacio Esportiva Grama
۱
۵
UE Rapitenca
Finished
۱۴:۱۵
CF Peralada
۲
۰
UE Tona
Finished
۱۹:۰۰
Vilafranca
۱
۳
FC L'escala
Finished
۱۴:۳۰
CE L'Hospitalet
۲
۰
UE Vilassar de Mar
Finished
۱۵:۰۰
CF Badalona
۰
۲
UE Olot
Finished
۲۰:۳۰
UE Castelldefels
۱
۱
Cfj Mollerussa
Finished
۱۴:۳۰
CP San Cristobal
۲
۱
AE Prat
Finished
۱۴:۳۰
CF Montanesa
۰
۰
Girona FC B
Finished
۱۴:۳۰
  Bulgaria B PFG
Marek Dupnica
۱
۰
Belasitsa Petrich
Finished
۱۳:۳۰
Sportist Svoge
۰
۲
Septemvri Sofia
Finished
۱۵:۳۰
  Bangladesh Championship League
Nofel Sporting Club
۰
۰
Wari Club
Finished
۱۰:۳۰
  Brazil Tocantinense
Capital FC TO
۰
۰
Bela Vista
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Alagoano
Cruzeiro Arapiraca
۰
۰
CS Esportiva AL
inprogress
۲۲:۳۰
AA Coruripe
۰
۰
CRB Clube de Regatas Brasil
inprogress
۲۲:۳۰
  Luxembourg National Division
F91 Dudelange
۴
۲
Mondercange
Finished
۱۸:۳۰
FC Swift Hesperange
۰
۰
Niedercorn Progres
Finished
۱۸:۳۰
FC Differdange 03
۴
۰
UN 97 Kaerjeng
Finished
۱۸:۳۰
US Mondorf-Les-bains
۱
۱
UNA Strassen
Finished
۱۸:۳۰
FC Schifflange 95
۱
۱
Wiltz
Finished
۱۷:۳۰
FC Marisca Mersch
۰
۰
CS Fola Esch
Cancelled
۱۸:۳۰
Union Titus Petange
۲
۳
FC Victoria Rosport
Finished
۱۸:۳۰
  Cameroon Elite One
APEJES FC
۰
۰
Union de Loum
Finished
۱۸:۳۰
Bamboutos
۱
۲
Colombe du Dja et Lobo
Finished
۱۸:۰۰
Aigle Royal de la Menoua
۱
۲
Canon Sportif de Yaounde
Finished
۱۸:۰۰
AS Fortuna de Mfou
۰
۳
Union Sportive de Douala
Finished
۱۶:۳۰
Les Astres
۱
۳
PWD Bamenda
Finished
۱۶:۳۰
Avion Academy
۰
۲
Stade Renard
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Svenska Cupen, Group 7
Mjallby AIF
۲
۰
Vasteras SK FK
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
CD Plus Ultra
۲
۱
Ciudad de Murcia
Finished
۱۵:۰۰
CD Bullense
۰
۲
Muleno CF
Finished
۲۰:۰۰
EG El Palmar CF
۱
۱
Racing Murcia
Finished
۱۴:۳۰
CD Cieza
۱
۱
Deportiva Minera
Finished
۱۹:۳۰
CD Algar
-
-
Union Molinense CF 2020
Finished
۱۴:۳۰
UD Caravaca
۲
۱
UCAM Murcia CF B
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 14
Calamonte
۱
۱
CP Montehermoso
Finished
۱۴:۳۰
SP Villafranca
۰
۰
Moralo
Finished
۱۴:۳۰
CD Don Alvaro
۳
۲
Jerez CF
Finished
۱۹:۳۰
CD Coria
۲
۱
CF Jaraiz
Finished
۱۹:۳۰
CD Azuaga
۱
۰
Arroyo
Finished
۱۴:۴۵
UD Fuente de Cantos
۰
۰
CD Castuera Subastacar
Finished
۱۵:۰۰
At. Pueblonuevo
۲
۰
CF Trujillo
Finished
۱۵:۰۰
Don Benito
۱
۰
CD Diocesano
Finished
۱۹:۳۰
  Poland II Liga
Stomil Olsztyn
۱
۱
Wisla Pulawy
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Comillas CF
۰
۰
Berceo
Finished
۱۴:۳۰
Club Deportivo Alberite
۱
۴
CD Calahorra B
Finished
۱۹:۰۰
Alfaro
۴
۱
Atletico Vianes
Finished
۱۹:۳۰
Varea
۱
۰
CDFC La Calzada
Finished
۱۴:۳۰
UD Logrones B
۰
۰
River Ebro
Finished
۱۵:۱۵
Anguiano
۴
۰
Pena Balmaiso CF
Finished
۱۹:۰۰
Haro Deportivo
۱
۰
Racing Rioja
Finished
۱۹:۰۰
Arnedo
۴
۰
CD Tedeon
Finished
۱۹:۳۰
  Guatemala Segunda Division
Santo Tomas IFC
۲
۰
FC Democratence
Finished
۰۰:۳۰
CSD Amatitlan
۰
۲
AFF Guatemala
Finished
۰۴:۳۰
Ayutla FC
۰
۰
Siquinala FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Lebanon Premier League
Tripoli SC
۰
۱
Shabab AL Sahel
Finished
۱۵:۴۵
Tadamon Sour
۲
۱
Al Hikma Beirut
Finished
۱۵:۴۵
Al Safa
۰
۰
Al Ahed
Finished
۱۶:۳۰
  Austria Bundesliga
SK Rapid Wien
۳
۰
FK Austria Wien
Finished
۱۹:۳۰
Austria Klagenfurt
۲
۰
FC Blau-Weiss Linz
Finished
۱۷:۰۰
WSG Wattens Swarovski Tirol
۰
۲
SK Sturm Graz
Finished
۱۷:۰۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group A
CD Vilar Perdizes
۰
۲
GDRC Os Sandinenses
Finished
۱۸:۳۰
SC Vila Real
۱
۰
AD Camacha
Finished
۱۸:۳۰
SC Mirandela
۱
۳
Dumiense/CJPII Futebol Sad
Finished
۱۸:۳۰
Maritimo Funchal II
۱
۲
GD Ribeirao
Finished
۱۸:۳۰
CD Portosantense
۰
۱
AD Os Limianos
Finished
۱۸:۳۰
Brito SC
۲
۰
Tirsense
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group B
Valadares Gaia FC
۰
۱
Gondomar
Finished
۱۸:۳۰
AD Marco 09
۱
۰
ACDR Lamelas
Finished
۱۸:۳۰
Vitoria Guimaraes B
۲
۱
Beira Mar
Finished
۱۸:۳۰
CF Oliveira Douro
۱
۱
SC Salgueiros
Finished
۱۸:۳۰
Rebordosa AC
۰
۲
SC Sao Joao Ver
Finished
۱۸:۳۰
Paredes
۱
۱
Vila Mea
Finished
۱۸:۳۰
Amarante FC
۲
۱
Florgrade
Finished
۱۸:۳۰
  Nigeria NPFL
Plateau United
۰
۰
Shooting Stars 3SC
Finished
۱۷:۳۰
Lobi Stars
۱
۰
Heartland FC Owerri
Finished
۱۸:۳۰
Akwa United
۰
۱
Bayelsa United
Finished
۱۸:۳۰
Gombe United
۲
۰
Sporting Lagos FC
Finished
۱۷:۳۰
Kano Pillars
۵
۱
Sunshine Stars FC
Finished
۱۸:۳۰
Niger Tornadoes
۱
۰
Abia Warriors
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
CD Guarnizo
۲
۲
Velarde CF
Finished
۱۴:۳۰
SD Solares Medio Cudeyo
۰
۰
CD Naval
Finished
۱۹:۳۰
Vimenor CF
۳
۰
SD Revilla
Finished
۱۹:۳۰
CD Tropezon
۲
۳
Castro
Finished
۲۰:۰۰
SD Torina
۳
۱
CD Colindres
Finished
۱۹:۰۰
  Indonesia Liga 2
Malut United FC
۱
۱
Semen Padang
Finished
۱۵:۳۰
Persiraja Aceh
۱
۱
PSBS Biak Numfor
Finished
۱۲:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
FC Cartagena II
۱
۱
Marbella FC
Finished
۱۴:۳۰
Mar Menor
۱
۱
CD Estepona
Finished
۱۴:۰۰
CD San Roque de Lepe
۱
۱
Manchego Ciudad Real CF
Finished
۱۹:۳۰
Real Balompedica Linense
۰
۰
Cadiz B
Finished
۱۹:۳۰
UCAM Murcia
۱
۰
Real Betis B
Finished
۱۴:۳۰
El Palo FC
۰
۱
La Union CF
Finished
۱۴:۳۰
Velez CF
۲
۲
Yeclano Deportivo
Finished
۱۸:۳۰
Orihuela
۲
۰
CA Antoniano
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 7
AD Torrejon CF
۱
۲
Colonia Moscardo
Finished
۱۴:۰۰
Real Madrid C
۵
۱
CD Canillas
Finished
۱۴:۳۰
CD Galapagar
۲
۲
Rayo Vallecano B
Finished
۱۹:۰۰
CF Pozuelo de Alarcon
۰
۰
Paracuellos Antamira
Finished
۱۴:۳۰
CD Mostoles
۳
۱
CDF Tres Cantos
Finished
۱۴:۳۰
AD Parla
۱
۱
Las Rozas CF
Finished
۱۴:۰۰
RSD Alcala Henares
۱
۱
CF Trival Valderas Alcorcon
Finished
۱۴:۳۰
  Australia FFA Cup
Acacia Ridge
۱
۴
Western Spirit
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Charlestown Azzurri Reserves
۱
۳
New Lambton Reserves
Finished
۰۵:۰۰
  Croatia 1. NL
NK Dubrava Zagreb
۱
۲
Vukovar 1991
Finished
۱۵:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
Cordoba U19
۰
۱
Granada CF U19
Finished
۱۸:۳۰
  Belgium First Amateur Division
Royal Knokke FC
۱
۰
KVK Tienen
Finished
۱۷:۳۰
Oud Heverlee Leuven II
۱
۲
RAAL La Louviere
Finished
۱۷:۳۰
URSL Vise
۲
۰
UR Namur
Finished
۱۷:۳۰
Royal Antwerp II
۲
۱
KFC Dessel Sport
Finished
۱۷:۰۰
Cappellen FC
۰
۱
ROC de Charleroi-Marchienne
Finished
۱۷:۳۰
  Slovakia Super Liga
FK AS Trencin
۰
۲
SK Slovan Bratislava
Finished
۱۷:۳۰
Podbrezova
۰
۰
DAC Dunajska
Finished
۲۰:۰۰
  Brazil Paulista Serie A2
Ferroviaria SP
۱
۱
Capivariano SP
Finished
۱۷:۴۰
Monte Azul SP
۱
۱
Noroeste SP
Finished
۱۶:۳۰
Juventus SP
۲
۰
EC Taubaté
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
L`Entregu CF
۲
۲
UD Llanera
Finished
۲۰:۰۰
Condal CF
۰
۱
SD Lenense
Finished
۱۴:۳۰
Sporting Gijon B
۲
۰
Urraca CF
Finished
۱۴:۳۰
Real Titanico FC
۱
۲
CD Lealtad
Finished
۱۴:۳۰
Caudal Deportivo de Mieres
۲
۰
Aviles Stadium CF
Finished
۲۰:۰۰
Llanes
۳
۱
Luarca CF
Finished
۱۴:۳۰
CD Colunga
۳
۲
UD Gijon Industrial
Finished
۱۴:۳۰
CD Tuilla
۰
۱
UC Ceares
Finished
۱۹:۱۵
  Spain Tercera Division - Grp. 8
Palencia CF
۰
۰
La Virgen del Camino
Finished
۱۹:۳۰
Salamanca CF UDS
۳
۰
CA Bembibre
Finished
۱۸:۳۰
Atletico Tordesillas
۰
۰
UD Santa Marta
Finished
۱۹:۰۰
SD Almazan
۵
۰
CD Laguna
Finished
۱۹:۰۰
  Africa CAF Confederations Cup, Group D
Stade Malien de Bamako
۱
۰
Diables Noirs
Finished
۱۹:۳۰
Sekhukhune United
۰
۰
RSB Berkane
inprogress
۲۲:۳۰
  Africa CAF Confederations Cup, Group C
Dreams FC
۱
۰
Club Africain
Finished
۱۹:۳۰
Academica do Lobito
۲
۳
Rivers United Dolphins
Finished
۱۹:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 1
Panthrakikos
۱
۰
Doxa Dramas
Finished
۱۶:۳۰
Posidonas Neas Michanionas
۴
۰
Megas Alexandros Agias Marinas
Finished
۱۶:۳۰
Anagennisi Epanomi
۰
۱
Aetos Barbaras
Finished
۱۶:۳۰
Aris Avatou
۲
۰
Apollon Paralimniou
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Campeonato Capixaba
Nova Venecia FC
۰
۲
Rio Branco ES
inprogress
۲۲:۰۰
  Greece Super League 2, Group A
AEK Athens B
۰
۰
Iraklis 1908 FC
Finished
۱۶:۳۰
Larissa FC
۰
۰
Levadiakos
Finished
۱۵:۳۰
Kampaniakos
۱
۰
Aiolikos Mytilene
Finished
۱۶:۳۰
Apollon Pontou FC
۰
۳
Makedonikos Neapolis
Finished
۱۶:۳۰
  Netherlands Derde Divisie
Tot Ons Genoegen Berkel
۲
۰
Groene Ster
Finished
۱۶:۳۰
HV & CV Quick
۴
۱
OJC Rosmalen
Finished
۱۶:۳۰
AWC
۳
۰
Baronie
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
FC Einheit Wernigerode
۱
۶
SG Union Sandersdorf
Finished
۱۶:۰۰
FSV Budissa Bautzen
۲
۰
Magdeburg II
Finished
۱۶:۰۰
VFC Plauen
۲
۱
VfB Auerbach
Finished
۱۶:۰۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
Aliaga FA
۲
۱
Yeni 52 Orduspor
Finished
۱۴:۳۰
Gumushanespor
۱
۳
Kucukcekmece Sinop Spor
Finished
۱۴:۳۰
Edirnespor
۵
۱
Inegol Kafkas Genclikspor
Finished
۱۴:۳۰
Mardin Buyuksehir Belediyespor
۱
۱
Arguvan Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Ayvalikgucu Belediyespor
۱
۱
Artvin Hopaspor
Finished
۱۴:۳۰
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
۰
۱
Talasgucu Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Brisbane Olympic U23
۴
۲
Moreton City Excelsior U23
Finished
۱۲:۱۵
  Croatia U19 League
NK Varazdin U19
۴
۱
NK Mladost Zdralovi U19
Finished
۱۲:۳۰
HNK Cibalia U19
۱
۱
NK Radnik Sesvete U19
Finished
۱۷:۳۰
Nk Rudes U19
۳
۰
HNK Hajduk Split U19
Finished
۱۴:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group D
GD Fabril Barreiro
۰
۱
FC Barreirense
Finished
۱۴:۳۰
Oriental de Lisboa
۱
۳
Juventude Evora
Finished
۱۸:۳۰
Moncarapachense
۳
۰
Imortal DC
Finished
۱۸:۳۰
O Elvas CAD
۱
۰
Futebol Clube de Serpa
Finished
۱۸:۳۰
Real SC Queluz
۰
۲
Lusitano Ginasio Clube Evora
Finished
۱۸:۳۰
Louletano
۲
۱
Vasco da Gama VF do Campo
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
CD Cayon
۱
۱
SD Rayo Cantabria
Finished
۱۴:۳۰
RC Villalbes
۰
۰
SD Compostela
Finished
۱۸:۴۵
Pontevedra
۱
۳
Zamora
Finished
۱۹:۳۰
Gimnastica de Torrelavega
۱
۰
CD Covadonga
Finished
۱۹:۳۰
Deportivo Fabril
۱
۳
Ourense CF
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
Hamburg Eimsbutteler BC
۳
۲
TSV Sasel
Finished
۱۳:۱۵
ETSV Hamburg
۳
۰
TuRa Harksheide
Finished
۱۶:۳۰
Niendorfer TSV
۱
۳
TUS Dassendorf
Finished
۱۶:۳۰
SV Rugenbergen
-
-
Paloma Hamburg
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Karaman
۲
۰
Derince Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Inegolspor
۴
۰
Denizlispor
Finished
۱۴:۳۰
Fethiyespor
۱
۱
Sariyer GK
Finished
۱۴:۳۰
Etimesgut Belediyespor
۰
۱
68 Yeni Aksaray Belediyspor
Finished
۱۴:۳۰
76 Igdir Belediyespor
۳
۱
Somaspor
Finished
۱۳:۳۰
24 Erzincanspor
۱
۱
Duzcespor
Finished
۱۳:۳۰
Kastamonuspor
۱
۰
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
Finished
۱۴:۳۰
Isparta 32 Spor
۱
۰
Utas Usakspor
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 17
CD Binefar
۵
۴
Belchite 97
Finished
۱۴:۳۰
CF Calamocha
۰
۱
CF Epila
Finished
۱۴:۳۰
CD Utrillas
۱
۲
Atletico Monzon
Finished
۱۹:۳۰
SD Borja
۱
۱
CD Caspe
Finished
۱۴:۳۰
Cuarte CD
۲
۲
UD Fraga
Finished
۱۴:۳۰
Ejea
۳
۱
CDJ Tamarite
Finished
۱۸:۳۰
CD Carinena
۰
۱
Ebro
Finished
۱۸:۳۰
CF Illueca
۱
۱
AD Almudevar
Finished
۱۹:۰۰
CD Fuentes
۲
۲
Huesca B
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
RCD Espanyol B
۲
۱
SCR Pena Deportiva
Finished
۱۴:۳۰
CE Andratx
۰
۲
Terrassa CF
Finished
۱۴:۳۰
Lleida
۰
۱
CF Badalona Futur
Finished
۱۹:۳۰
Sant Andreu Barcelona
۳
۰
UD Alzira
Finished
۱۹:۳۰
Torrent CF
۰
۰
Saguntino
Finished
۱۴:۳۰
CE Europa
-
-
Valencia CF B
Cancelled
۱۴:۳۰
Cerdanyola del Valles FC
۱
۱
Hercules Alicante
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Federacion Women
Mulier FCN (W)
۳
۲
San Ignacio (W)
Finished
۱۴:۳۰
CF Extremadura (W)
۳
۱
Cd Oceja (W)
Finished
۱۴:۳۰
Alhama CF B (W)
۴
۰
Real Betis B (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Zaragoza CFF B (W)
۵
۲
CD San Gabriel (W)
Finished
۱۴:۳۰
CD Valdefierro (W)
۰
۲
UE Cornella (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Republic of Kosovo Superliga
KF Liria Prizren
۰
۰
KF Fushe Kosova
Finished
۱۵:۳۰
KF Llapi Podujeve
۰
۰
FC Prishtina
Finished
۱۵:۳۰
FC Drita Gjilan
۲
۰
KF Dukagjini
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
SV Westfalia Rhynern
۱
۱
TuS Ennepetal
Finished
۱۷:۳۰
ASC Dortmund
۴
۱
SG Wattenscheid 09
Finished
۱۶:۳۰
Finnentrop / Bamenohl
۲
۲
SF Siegen 1899
Finished
۱۸:۰۰
FC Eintracht Rheine
۲
۱
Sportfreunde Lotte
Finished
۱۷:۳۰
1. FC Gievenbeck
۲
۱
TSG Sprockhovel
Finished
۱۷:۳۰
TSV Victoria Clarholz
۱
۴
SV Schermbeck
Finished
۱۷:۳۰
SpVgg Vreden 1921
۱
۲
Spvgg Erkenschwick
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Paraense
Remo PA
-
-
Aguia de Maraba
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Cameta Sport Club
۰
۰
Bragantino PA
inprogress
۲۲:۳۰
Tuna Luso PA
۴
۰
Santa Rosa PA
Finished
۱۶:۳۰
Tapajos FC PA
۰
۰
FC Caete
inprogress
۲۲:۳۰
  Mauritania Division 1
FC Inter de Nouakchott
۳
۰
ASC Entou
Finished
۲۰:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group C
SC Lusitania
۳
۱
Castelo Branco
Finished
۱۹:۳۰
FC Alverca B
۱
۲
Mortagua FC
Finished
۱۸:۳۰
Fontinhas
۱
۱
Marinhense
Finished
۱۵:۳۰
Uniao de Tomar
۰
۲
Santarem
Finished
۱۸:۳۰
Rabo Peixe
۰
۰
GD Peniche
Finished
۱۹:۳۰
  Hungary NB II
Kazincbarcika BSC
۱
۱
Budapest Vasas SC
Finished
۱۹:۳۰
Budafoki MTE-Ujbuda
۱
۲
Csakvar TK
Finished
۱۶:۳۰
Budapest Honved FC
۰
۱
BFC Siofok
Finished
۱۶:۳۰
Szeged-Csanad Grosics
۲
۰
BVSC Zuglo
Finished
۱۹:۳۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۲
۲
Gyirmot
Finished
۱۶:۳۰
Haladas FC
۲
۱
Tiszakecskei LC
Finished
۱۹:۳۰
Pecsi MFC
۰
۱
FC Ajka
Finished
۱۶:۳۰
Soroksar SC
۲
۱
Kozarmisleny SE
Finished
۱۶:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women II
CF Benfica (W)
۰
۱
Vitoria Setubal (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal Liga 3
Sporting CP B
۱
۰
Pero Pinheiro
Finished
۱۸:۳۰
Atletico Clube de Portugal
۲
۰
Varzim SC
Finished
۱۸:۳۰
S.U. 1 Dezembro
۱
۰
Amora FC
Finished
۱۸:۳۰
Oliveira Hospital
۳
۱
Caldas
Finished
۱۸:۳۰
Cfc-Cf Canelas 2010
۲
۰
Anadia FC
Finished
۱۸:۳۰
SC Vianense
۱
۰
Sanjoanense
Finished
۱۸:۳۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group B
Guyana U20
۲
۲
El Salvador U20
Finished
۱۸:۰۰
Suriname U20
۰
۰
Antigua and Barbuda U20
inprogress
۲۲:۳۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
FC Bulle
۲
۲
Delemont
Finished
۱۷:۳۰
St. Gallen II
۱
۲
SC Bruhl St. Gallen
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone C
U.C. Montecchio Maggiore
۰
۰
ACD Campodarsego Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Clodiense
۱
۰
Portogruaro
Finished
۱۷:۰۰
Montebelluna
۱
۴
AC Dolomiti Bellunesi
Finished
۱۷:۰۰
Asd Atletico Castegnato
۱
۱
Este
Finished
۱۷:۰۰
Breno
۲
۰
Virtus Bolzano
Finished
۱۷:۰۰
Cjarlins Muzane
۲
۰
Mestre
Finished
۱۷:۰۰
Luparense
۰
۱
Bassano Virtus 55 ST
Finished
۱۷:۰۰
APC Chions
۲
۱
Mori Santo Stefano
Finished
۱۷:۰۰
SSD Treviso FBC 1993
۰
۱
US Adriese
Finished
۱۷:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
Socuellamos
۱
۰
Quintanar Rey
Finished
۱۴:۳۰
Albacete B
۱
۱
CD Cazalegas
Finished
۱۴:۳۰
La Solana
۲
۰
Azuqueca
Finished
۱۹:۳۰
CD Huracan de Balazote
۰
۱
Conquense
Finished
۱۹:۳۰
Atletico Tomelloso
۲
۲
Cd Tarancon
Finished
۱۹:۳۰
Marchamalo
۰
۰
CD Toledo
Finished
۱۹:۳۰
CD Torrijos
۰
۰
CD Villacanas
Finished
۱۹:۰۰
AD San Clemente
۱
۱
Villarrubia CF
Finished
۱۹:۳۰
  Croatia 3. NL
Gaj Mace
۷
۱
NK Zagorec Krapina
Finished
۱۳:۳۰
  Portugal Liga Segunda
CD Mafra
۰
۰
CS Maritimo Funchal
Finished
۱۴:۳۰
CF Os Belenenses
۰
۲
SCU Torreense
Finished
۱۷:۳۰
  Kenya Cup
Zetech Titans
۰
۱
Mara Sugar FC
Finished
۱۲:۳۰
  Germany Regionalliga North
TSV Havelse
۱
۰
Eimsbutteler TV
Finished
۱۶:۳۰
Eintracht Norderstedt
-
-
Bremer SV
Cancelled
۱۶:۳۰
Spelle-Venhaus
۱
۳
Drochtersen / Assel
Finished
۱۷:۳۰
  Zambia Super League
Zesco United
۱
۱
Power Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
Mutondo Stars
۰
۱
Trident FC
Finished
۱۴:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 4
Fostiras FC
۰
۱
Panionios NFC
Finished
۱۶:۳۰
Ilisiakos
۰
۱
GS Apollon Smyrnis
Finished
۱۶:۳۰
Aris Petroupolis
۲
۱
Ermis Zonianon
Finished
۱۶:۳۰
Ethnikos Piraeus FC
۳
۰
Proodeftiki FC
Finished
۱۶:۳۰
Atsalenios FC
۱
۰
Ypato
Finished
۱۶:۰۰
Atromitos Piraeus
۱
۲
Peramaikos
Finished
۱۶:۳۰
  North Macedonia First League
FK Tikves Kavadarci
۲
۰
Rabotnicki Skopje
Finished
۱۶:۳۰
FK Shkendija 79
۲
۲
KF Rinija Gostivari
Finished
۱۶:۳۰
Akademija Pandev
۳
۰
Makedonija GjP
Finished
۱۶:۳۰
FK Vardar Skopje
۲
۰
Bregalnica Stip
Finished
۱۶:۳۰
Voska Sport
۰
۰
FK Sileks
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
Sportfreunde Baumberg
۴
۰
SF Hamborn 07
Finished
۱۷:۳۰
Ratinger Spvg
۱
۳
VfB 03 Hilden
Finished
۱۷:۳۰
FC Buderich 02
۳
۰
Kleve
Finished
۱۸:۰۰
VfB Homberg
۲
۰
TVD Velbert
Finished
۱۷:۳۰
DJK Adler Union Frintrop
۵
۲
TSV Meerbusch
Finished
۱۷:۳۰
Schwarz Weiss Essen
۳
۰
Sonsbeck
Finished
۱۷:۳۰
Mulheimer FC 97
۴
۱
Union Nettetal
Finished
۱۸:۰۰
  Brazil Cearense 1
Floresta EC
-
-
Maracana EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FC Atletico Cearense
۱
۱
Caucaia
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Cearense B
Itapipoca
-
-
Tiradentes CE
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Mineiro 1
Itabirito FC MG
۰
۰
CA Patrocinense
inprogress
۲۲:۳۰
Pouso Alegre
۰
۲
Cruzeiro MG
Finished
۱۷:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura
AD Sarchi
۲
۲
Quepos Cambute
Finished
۲۰:۴۵
ADR Jicaral
۲
۰
Deportiva Carmelita
Finished
۲۰:۳۰
  Hungary NB I
Ujpest FC
۰
۵
Ferencvarosi TC
Finished
۲۰:۰۰
Kisvarda FC
۰
۱
Paksi FC
Finished
۱۷:۳۰
  Africa CAF Confederations Cup, Group B
Abu Salim Tripoli SC
۱
۲
El Zamalek
Finished
۱۹:۳۰
Academie SOAR
۰
۰
Sagrada Esperanca
inprogress
۲۲:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
CE Alaior
۲
۴
UD Alcudia
Finished
۱۹:۰۰
RCD Mallorca B
۱
۲
CF Platges de Calvia
Finished
۱۴:۳۰
SD Portmany
۰
۰
CD Llosetense
Finished
۱۸:۳۰
  England EFL Cup
Chelsea
۰
۱
Liverpool
Finished
۱۸:۳۰
  Angola Girabola
Primeiro de Agosto
۱
۰
Uniao de Malanje
Finished
۱۸:۳۰
  India Indian Super League
Kerala Blasters FC
۴
۲
FC Goa
Finished
۱۷:۳۰
  France National 3
Strasbourg II
۲
۴
Nancy Lorraine II
Finished
۱۷:۳۰
Neuilly Sur Marne
۱
۰
AC Ajaccio II
Finished
۱۷:۰۰
Bretigny FCS
۱
۰
US Orleans II
Finished
۱۷:۰۰
AS Saint-Étienne II
۴
۲
Olympique Lyon 2
Finished
۱۷:۳۰
  Switzerland 2. Liga Interregional
FC Echichens
۰
۰
Perly-Certoux
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
Rockdale Ilinden U20
۱
۳
Marconi Stallions U20
inprogress
۰۵:۳۰
Hakoah Sydney City East U20
۱
۰
Canterbury Bankstown U20
Finished
۱۱:۰۰
Sydney United 58 U20
۲
۱
Wollongong Wolves FC U20
Finished
۰۵:۱۵
  North Macedonia Second League
FK Karaorman
۰
۰
Ohrid
Finished
۱۶:۳۰
  Cyprus 2. Division
Omonia FC Aradippou
۱
۲
Omonia 29th May
Finished
۱۶:۳۰
  Slovenia U19 League
NK Brinje Grosuplje U19
۴
۱
NK Nafta Lendava 1903 U19
Finished
۱۶:۳۰
Olimpija Ljubljana U19
۲
۲
FC Koper U19
Finished
۱۶:۳۰
NK Aluminij U19
۳
۰
Tabor Sezana U19
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
Club Atletico Victoria
۳
۰
UD Villa de Santa Brigida
Finished
۱۵:۳۰
Tenerife B
۶
۱
CD La Cuadra-Union Puerto
Finished
۱۴:۳۰
UD Gran Tarajal
۱
۱
Panaderia Pulido
Finished
۱۵:۳۰
  Tunisia Ligue 1
Us Ben Guerdane
۰
۰
US Tataouine
Finished
۱۶:۳۰
Olympique Beja
۲
۱
ES Metlaoui
Finished
۱۶:۳۰
AS Marsa
۰
۱
AS Slimane
Finished
۱۶:۳۰
  Zanzibar Premier League
Chipukizi FC
۰
۱
New City FC
Finished
۱۶:۴۵
  Italy Serie D, Girone G
Virtus Flaminia
۱
۱
Cynthialbalonga
Finished
۱۷:۰۰
ASD Gladiator 1924
۰
۰
Budoni Calcio
Finished
۱۷:۰۰
ASD Romana
۱
۳
SS Cassino
Finished
۱۷:۰۰
Ischia Isolaverde
۲
۰
Boreale Don Orione Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Trastevere Calcio ASD
۰
۱
SS Cavese
Finished
۱۷:۰۰
AS Ostia Mare Lidocalcio
۱
۰
Nuova Florida Ardea
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone B
Caldiero Terme
۳
۲
AC Legnano
Finished
۱۷:۰۰
ASD Villa D'Alme
۲
۰
Tritium
Finished
۱۷:۰۰
FC Clivense
۰
۰
Usd Casatese
Finished
۱۷:۰۰
Piacenza Calcio
۲
۰
Club Milano
Finished
۱۷:۰۰
Ponte San Pietro
۰
۰
Crema 1908
Finished
۱۷:۰۰
Ssd Real Calepina FC
۰
۰
USD Caravaggio
Finished
۱۷:۰۰
USD Castellanzese
۰
۳
Calvina
Finished
۱۷:۰۰
Brusaporto
۴
۱
Pro Palazzolo
Finished
۱۷:۰۰
Virtus Bergamo
-
-
Folgore Caratese
Finished
۱۷:۰۰
  United Arab Emirates UAE U21 Pro League
Al Ittihad Kalba U21
۰
۱
Al Sharjah SC U21
Finished
۱۷:۰۰
Khor Fakkan U21
۱
۳
Hatta Dubai U21
Finished
۱۷:۰۰
Dibba Al Hisn U21
۲
۱
Al Arabi Umm Al Quwain U21
Finished
۱۶:۵۵
Al Nasr SC U21
۰
۳
Al Jazira U21
Finished
۱۷:۰۰
Al Wasl Dubai U21
۴
۱
Emirates Club RAK U21
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Berlin Liga
TSV Mariendorf 1897
۲
۱
Frohnauer SC
Finished
۱۷:۰۰
1. FC Wilmersdorf
۵
۱
Berlin Hilaspor
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Maranhense
Pinheiro AC
۰
۰
Moto Club
inprogress
۲۲:۳۰
  El Salvador Segunda Division
Once Lobos Chalchuapa
۱
۴
Tiburones de Sonsonate
Finished
۲۰:۳۰
  Ghana Premier League
Bofoakwa Tano
۰
۱
Great Olympics
Finished
۱۸:۳۰
Karela
۲
۰
Legon Cities FC
Finished
۱۸:۳۰
Bibiani Gold Stars FC
۲
۱
Berekum Chelsea
Finished
۱۸:۳۰
Bechem United
۰
۱
Nsoatreman FC
Finished
۱۸:۳۰
Hearts of Oak
۳
۰
Real Tamale United
Finished
۱۸:۳۰
  Botswana Premier League
Masitaoka FC
۰
۰
Matebele FC
Finished
۱۸:۰۰
Holy Ghost SC
۰
۲
Sua Flamingoes
Finished
۱۸:۰۰
  Sweden Svenska Cupen, Group 4
United IK Nordic
۰
۵
Djurgardens IF
Finished
۱۷:۴۵
IFK Goteborg
۱
۰
Skovde AIK
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark 1st Division
Hobro
۰
۲
FC Fredericia
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Mittelrhein
SSG Bergisch Gladbach
۳
۱
Siegburger SV 04
Finished
۱۷:۳۰
Bonner SC
۵
۰
Germania Teveren
Finished
۱۷:۳۰
Hennef 05
۲
۰
TuS BW Konigsdorf
Finished
۱۷:۳۰
Bonn Endenich 1908
۱
۰
Eintracht Hohkeppel
Finished
۱۷:۴۵
Borussia Freialdenhoven
۲
۲
FC Hurth
Finished
۱۷:۳۰
SpVg Frechen 20
۲
۱
VfL Vichttal
Finished
۱۷:۴۵
Union Schafhausen
۲
۰
Fortuna Koln II
Finished
۱۷:۴۵
  Italy Serie D, Girone A
Ligorna 1922
۲
۱
ASD RG Ticino
Finished
۱۷:۳۰
Chieri 1955
۲
۲
AVC Vogherese 1919
Finished
۱۷:۰۰
Alba Calcio
۰
۲
US Albenga
Finished
۱۷:۰۰
ASD Chisola Calcio
۱
۲
AC Bra
Finished
۱۷:۰۰
USD Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
-
-
Vado
Finished
۱۷:۰۰
Derthona FBC
۰
۰
ASD Alcione
Finished
۱۷:۰۰
Gozzano
۰
۲
Lavagnese
Finished
۱۷:۳۰
S.S.D. Unione Sanremo
۱
۰
Asti Calcio
Finished
۱۷:۳۰
  Morocco Botola 2
Dhj Difaa Hassani Jdidi
۱
۱
Racing de Casablanca
Finished
۱۷:۳۰
AS Sale
۰
۰
JSM Massira
Finished
۱۷:۳۰
Union Sportive Musulmane Oujda
۳
۰
Stade Marocain
Finished
۱۷:۳۰
Club Jeunesse Ben Guerir
-
-
Olympique Dcheira
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 1
Real Oviedo U19
۶
۱
SD Revilla U19
Finished
۱۴:۴۵
Bansander U19
۱
۲
Racing Santander U19
Finished
۱۴:۳۰
  Italy Serie D, Girone D
US Corticella
۱
۲
Aglianese
Finished
۱۷:۰۰
Fanfulla Cavenago
۱
۰
SCD Progresso
Finished
۱۷:۰۰
Sangiuliano City Nova
۰
۰
Ravenna Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Lentigione Calcio
۳
۲
Mezzolara
Finished
۱۷:۰۰
AC Prato
۳
۲
Asd Calcio Certaldo
Finished
۱۷:۰۰
AC Pistoiese
۱
۲
AC Forli
Finished
۱۷:۰۰
ASD Victor San Marino
۱
۱
Athletic Carpi FC 1909
Finished
۱۷:۰۰
Sant'Angelo
۲
۱
Sammaurese
Finished
۱۷:۰۰
Borgo San Donnino
۱
۲
Imolese Calcio
Finished
۱۷:۰۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 2
Trikala 1963
۱
۱
Asteras Stavros FC
Finished
۱۶:۳۰
Anagennisi Artas
۰
۱
Asteras Petriti
Finished
۱۶:۳۰
AE Kileler
۱
۱
Thyella Katsikas
Finished
۱۶:۳۰
AE Lefkimmis
۱
۱
Kastoria
Finished
۱۶:۳۰
  Bulgaria A PFG
PFC Lokomotiv Sofia
۰
۲
Levski Krumovgrad
Finished
۱۶:۰۰
FC CSKA 1948
۱
۱
PFC Slavia Sofia
Finished
۱۸:۱۵
  Ireland Leinster Senior League
Maynooth University FC
۲
۲
Home Farm FC
Finished
۱۵:۳۰
Killester Donnycarney FC
۰
۰
St Francis FC
Finished
۱۴:۳۰
Lucan United
۲
۱
Crumlin United FC
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
TUS Makkabi
۳
۲
RSV Eintracht 1949
Finished
۱۴:۳۰
Hertha Zehlendorf
۷
۰
FSV Union Furstenwalde
Finished
۱۶:۰۰
TSG Neustrelitz
۳
۲
Rostocker FC
Finished
۱۶:۰۰
SV Tasmania Berlin
۰
۲
Lichtenberg 47
Finished
۱۶:۰۰
BSV Eintracht Mahlsdorf
-
-
Tennis Borussia Berlin
Finished
۱۶:۰۰
FSV Optik Rathenow
۱
۱
SV Sparta Lichtenberg
Finished
۱۶:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 2
Athletic Club Bilbao U19
۱
۰
AD San Juan U19
Finished
۱۴:۳۰
Arenas Club de Getxo U19
۵
۰
UDC Txantrea U19
Finished
۱۵:۱۵
  Uganda Super League Women
Makerere University (W)
۰
۰
UCU Lady Cardinals (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Australia South Australia Premier League Reserves
White City Reserves
۰
۴
Metro Stars Reserves
Finished
۰۷:۴۵
  Fiji Premier League
Nadroga
۲
۲
Labasa
Finished
۰۴:۳۰
  Germany Regionalliga West
SC Rot-Weiss Oberhausen
۰
۱
TSV Fortuna Dusseldorf II
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone I
ASD Castrovillari Calcio
۱
۱
Locri 1909
Finished
۱۷:۰۰
ASD Trapani Calcio
۳
۰
ASD Sancataldese
Finished
۱۸:۰۰
Vibonese Calcio
۲
۰
Canicattì
Finished
۱۷:۰۰
Nuova Gioiese
۰
۱
AS Acireale
Finished
۱۷:۰۰
USD Ragusa
۱
۱
Igea Virtus Barcellona
Finished
۱۷:۳۰
Citta di Sant Agata
۱
۰
La Fenice Amaranto Reggio Calabria
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Baiano 1
Juazeirense
۰
۰
EC Bahia
inprogress
۲۲:۳۰
  Gambia GFA 1st Division
Wallidan
۱
۳
Falcons FC
Finished
۲۰:۰۰
BST Galaxy
۰
۲
Real de Banjul FC
Finished
۱۹:۳۰
  Lithuania Super Cup
FK Panevezys
۱
۰
FK Transinvest
Finished
۱۹:۴۵
  World Friendly Club Matches Women
Kolbotn (W)
۱
۲
Bodo/Glimt (W)
Finished
۱۹:۰۰
  England National League Premier Division Women
Ashford Town (Middx) (W)
۳
۰
Chesham United (W)
Finished
۱۷:۳۰
Swindon Town (W)
۸
۱
Portishead (W)
Finished
۱۷:۳۰
Keynsham Town (W)
۱
۳
Bournemouth (W)
Finished
۱۷:۳۰
Sporting Khalsa (W)
۲
۲
Peterborough United (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Algeria Ligue 2
MO Constantine
۰
۰
CA Batna
Finished
۱۶:۳۰
  Belgium Division 1 Women
RFC de Liege (W)
۰
۵
Gent II (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 7
CD Roda U19
۲
۱
UD Alzira U19
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 4
Orduspor 1967
۱
۰
Bergama Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
  India I-League
Sreenidi Deccan
۲
۰
Namdhari
Finished
۱۴:۳۰
Tiddim Road Athletic Union FC
۱
۲
Shillong Lajong FC
Finished
۱۷:۰۰
  Finland Ykkoscup
SJK Akatemia
۱
۲
FF Jaro
Finished
۱۴:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Hakoah Sydney City East
۳
۲
Canterbury Bankstown FC
Finished
۰۹:۰۰
  Iceland League Cup C
Arborg
۱
۱
KFR Hvolsvoellur
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Sergipano A1
AD Carmopolis
۰
۰
Dorense
inprogress
۲۲:۰۰
America FC Propria
۰
۰
Olimpico EC Itabaianinha
inprogress
۲۲:۰۰
  Jamaica Premier League
Molynes United FC
۲
۳
Dunbeholden FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Montenegro First League
FK Decic Tuzi
۱
۱
OFK Petrovac
Finished
۲۰:۰۰
  South Africa NedBank FA Cup
Kaizer Chiefs
۰
۱
Milford FC
Finished
۱۹:۳۰
Maritzburg United
۳
۰
Paarl United
Finished
۱۶:۳۰
  Africa CAF Confederations Cup, Group A
Al-Hilal Benghazi
۲
۱
USM Alger
Finished
۱۹:۳۰
Supersport United
۱
۱
Future FC
Finished
۱۶:۳۰
  Scotland Lowland League
Broomhill FC
۱
۳
Tranent Juniors
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie D, Girone H
Fidelis Andria 1928
۵
۱
Citta di Fasano
Finished
۱۸:۳۰
Rotonda Calcio
۲
۳
Paganese
Finished
۱۷:۰۰
Manfredonia Calcio 1932
۲
۰
Citta di Gallipoli
Finished
۱۷:۰۰
USD Bitonto Calcio
۱
۱
FC Matera Calcio
Finished
۱۷:۰۰
ASD Nardo Calcio
۰
۱
Team Altamura
Finished
۱۷:۰۰
Gelbison Cilento SSD
۰
۰
Barletta 1922
Finished
۱۷:۰۰
USD Palmese 1914
۲
۰
Santa Maria Cilento
Finished
۱۷:۰۰
  Ghana 1. Division
Uncle T FC
۱
۱
Vision FC
Finished
۱۸:۳۰
  Jordan Jordan League
Sahab SC
۰
۰
Al Aqaba
Finished
۱۷:۳۰
  San Marino Campionato
Fiorita
۲
۱
SS San Giovanni
Finished
۱۷:۳۰
AC Juvenes/Dogana
۲
۱
SP Tre Fiori
Finished
۱۷:۳۰
SP Tre Penne
۱
۰
SS Cosmos
Finished
۱۷:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 1
FC Coffrane
۱
۰
FC Vevey United
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
TUS Bersenbruck
۱
۰
Blau-Weiss Bornreihe
Finished
۱۶:۳۰
VfV Borussia 06 Hildesheim
-
-
Ramlingen-Ehlershausen
Finished
۱۶:۳۰
SSV Vorsfelde
۰
۲
SV Atlas Delmenhorst
Finished
۱۶:۳۰
1 FC Germ Egestorf/Langreder
۳
۲
Eintracht Celle
Finished
۱۶:۳۰
Heeslinger SC
۲
۱
U.L.M. Wolfsburg
Finished
۱۶:۳۰
VFL Oldenburg
۲
۰
Arminia Hannover
Finished
۱۷:۳۰
  Cyprus 3. Division
Iraklis Yerolakkou
۰
۰
Kedros Ayia Marina Skylloura
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
VfB Lubeck II
۲
۳
Heider SV
Finished
۱۶:۳۰
Inter Turkspor Kiel
۳
۱
SV Preussen 09 Reinfeld
Finished
۱۸:۰۰
  Albania Kategoria Superiore
KF Egnatia
۰
۰
KS Teuta Durres
Finished
۱۶:۰۰
KS Kukesi
۱
۲
KF Erzeni
Finished
۱۶:۰۰
KF Skenderbeu Korce
۱
۰
KF Partizani Tirana
Finished
۱۹:۳۰
  Romania Liga 2
AFC Progresul Spartac Bucuresti
۱
۵
FC Buzau
Finished
۱۵:۳۰
Viitorul Targu Jiu
۰
۳
CSC 1599 Selimbar
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
CD Gerena
۲
۰
Puente Genil
Finished
۱۴:۳۰
Coria CF
۰
۰
La Palma CF
Finished
۱۴:۳۰
Ayamonte CF
-
-
Xerez Deportivo FC
Finished
۱۴:۳۰
Sevilla FC C
۲
۰
CD Cabecense
Finished
۱۴:۳۰
Club Atletico Espeleno
۱
۲
CD Pozoblanco
inprogress
۱۹:۳۰
CD Ciudad de Lucena
۲
۰
Bollullos CF
Finished
۱۹:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 1
Colima
۲
۴
U.A. de Zacatecas
Finished
۰۱:۳۰
Gavilanes FC Matamoros
۰
۱
Mineros de Fresnillo
Finished
۰۴:۳۰
  Brazil Piauiense
Fluminense PL
۰
۱
AE Altos
inprogress
۲۲:۳۰
  France U19 League Women
Nantes U19 (W)
۰
۳
Dijon U19 (W)
Finished
۱۵:۳۰
  England Premier League
Wolverhampton Wanderers
۱
۰
Sheffield United FC
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone F
Calcio Chieti
۰
۱
Avezzano Calcio 1919
Finished
۱۷:۰۰
Real Monterotondo Scalo
۱
۲
Senigallia
Finished
۱۷:۰۰
L'Aquila 1927
۲
۱
Tivoli Calcio
Finished
۱۷:۰۰
ASD Atletico Ascoli
۰
۱
Roma City FC
Finished
۱۷:۰۰
Termoli Calcio
۳
۰
Fossombrone
Finished
۱۷:۰۰
Citta DI Campobasso
۲
۰
ASD Sora Calcio 1907
Finished
۱۷:۰۰
United Riccione
۲
۳
Sambenedettese
Finished
۱۷:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil
Gazte Berriak U19
۴
۱
Durango U19
Finished
۱۹:۳۰
  World Friendly International Matches U20
Sierra Leone U20
۱
۵
Liberia U20
Finished
۱۹:۳۰
  England National League - Division One Midlands Women
Solihull Moors (W)
۳
۲
Leek Town (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Kings League 40 mins play
Rayo de Barcelona (VII)
-
-
Jijantes FC (VII)
Finished
۱۸:۳۰
Porcinos FC (VII)
-
-
Ultimate Mostoles (VII)
Finished
۱۹:۳۰
El Barrio (VII)
-
-
Kunisports (VII)
Finished
۲۰:۳۰
Saiyans FC (VII)
-
-
1K FC (VII)
Finished
۲۱:۳۰
PIO FC (VII)
-
-
Aniquiladores FC (VII)
inprogress
۲۲:۳۰
  Togo Championnat National
FC Espoir Tsevie
۰
۰
Kakadl FC
Finished
۱۸:۳۰
AS OTR
۱
۰
Unisport de Sokode
Finished
۱۸:۳۰
  Luxembourg Promotion D'Honneur
FC Mamer 32
-
-
FC Rodange 91
Finished
۱۷:۳۰
Jeunesse Canach
-
-
SC Bettembourg
Finished
۱۸:۳۰
FC Berdenia Berbourg
-
-
FC Koeppchen Wormeldange
Finished
۱۸:۳۰
Yellow Boys Weiler-La-tour
-
-
FC Alisontia Steinsel
Finished
۱۸:۳۰
US Rumelange
-
-
CS Grevenmacher
Finished
۱۸:۳۰
Lorentzweiler
-
-
US Hostert
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Verbandsliga
FFV Sportfreunde 04
۱
۳
SG Bornheim 1945 Grun-Weiss
Finished
۱۷:۳۰
  England National League - Southern Premier Division Women
Ipswich Town (W)
۴
۱
Rugby Borough (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Belgium Second Amateur Division VFV B
KLSK Londerzeel
۰
۲
K Lyra-Lierse Berlaar
Finished
۱۷:۳۰
  Belgium Second Amateur Division VFV A
Eendracht Aalst
۰
۳
SC Dikkelvenne
Finished
۱۷:۳۰
KVV Zelzate
۳
۲
Zulte-Waregem II
Finished
۱۷:۳۰
Sparta Petegem
۲
۱
FC Gullegem
Finished
۱۷:۳۰
  France Championnat National U19 Group A
Amiens U19
۰
۱
Chambly U19
Finished
۱۷:۰۰
  Rwanda National League
Etincelles FC
۲
۲
Sunrise FC
Finished
۱۶:۳۰
Mukura Victory
۰
۲
AP Rwandaise FC
Finished
۱۶:۳۰
Gorilla FC
۱
۱
Bugesera FC
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone E
Sangiovannese
۱
۱
Grosseto
Finished
۱۷:۰۰
Poggibonsi
۱
۰
Aquila 1902 Montevarchi
Finished
۱۷:۰۰
SC Cenaia 1969
-
-
Tau Calcio Altopascio
Finished
۱۷:۰۰
AS Figline
۲
۰
Vivi Altotevere Sansepolcro
Finished
۱۷:۰۰
Ghivizzano Borgoamozzano
۱
۲
Pianese
Finished
۱۷:۰۰
Ponsacco
۰
۰
San Donato Tavarnelle
Finished
۱۷:۰۰
ASD Sporting Trestina
۰
۱
Orvietana
Finished
۱۷:۰۰
Livorno
۲
۱
Real Forte Querceta
Finished
۱۷:۰۰
  Czech Republic Czech Cup
SFC Opava
۲
۰
AC Dukla Praha
Finished
۱۶:۳۰
  Burundi Premier League
Rukinzo FC
۰
۱
Bumamuru
Finished
۱۶:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 3
FC Gossau
۱
۱
FC Freienbach
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Paulista Serie A3
Rio Preto
۲
۰
EC Lemense SP
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 3
Damm U19
۱
۱
Cornella U19
Finished
۱۶:۳۰
  Albania Kategoria e Pare
Tomori Berat
۱
۴
KS Flamurtari Vlore
Finished
۱۶:۰۰
KS Korabi
۱
۰
KS Lushnja
Finished
۱۶:۰۰
KS Kastrioti Kruje
۳
۱
KS Besa Kevaje
Finished
۱۶:۰۰
KF Luz i Vogel 2008
۲
۰
KS Burreli
Finished
۱۶:۰۰
  Germany Oberliga Bremen
SV Hemelingen
۵
۲
Geestemunde
Finished
۱۵:۳۰
Leher Bremerhaven
۰
۰
Brinkumer SV
Finished
۱۷:۳۰
TuS Komet Arsten
۲
۱
Aumund-Vegesack
Finished
۱۷:۳۰
Blumenthaler SV
۲
۲
BTS Neustadt
Finished
۱۸:۰۰
  Rwanda League Women
Rayon Sports FC (W)
۶
۰
Apaer WFC (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Segunda Federacion Women
Rayo Valecano (W)
۰
۰
Espanyol B (W)
Finished
۱۴:۳۰
Bizkerre (W)
۰
۱
Viajes Interrias FF (W)
Finished
۱۵:۰۰
  Vietnam U19 Championship
Dong Thap U19
۱
۵
Thua Thien Hue U19
Finished
۱۱:۳۰
Binh Duong U19
۲
۲
PVF U19
Finished
۱۱:۳۰
  India Sikkim S-League
Sikkim Aakraman FC
۲
۳
Gyalshing United
Finished
۱۱:۰۰
Siniolchu
۰
۳
Red Panda FC
Finished
۱۱:۰۰
  Brazil Amapaense
Independente EC AP
۰
۰
Ypiranga AP
inprogress
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید