0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Hong Kong Division 1 Women
Kwai Tsing (W)
۳
۲
HK International (W)
Finished
۰۷:۳۰
CYT (W)
۲
۳
Tuen Ching (W)
Finished
۱۰:۳۰
Hip Hing (W)
۳
۱
Victory (W)
Finished
۰۵:۳۰
Fighting VBHK (W)
۱
۳
Kong Yan KT (W)
Finished
۱۲:۳۰
  China CVL
Liaoning
۳
۲
Yunnan
Finished
۱۱:۰۰
Hubei
۲
۳
Guangdong
Finished
۱۱:۰۰
Hebei Baoding
۲
۳
Zhejiang
Finished
۱۱:۰۰
Tianjin
۲
۳
Shandong
Finished
۱۱:۰۰
Henan
۳
۰
Sichuan
Finished
۱۱:۰۰
Beijing
۳
۱
Shanghai
Finished
۱۱:۰۰
Jiangsu
۱
۳
Fujian
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 2. Lig Women
Aksaray 1989 Spor (W)
۳
۱
Manavgat Belediye Spor (W)
Finished
۱۱:۳۰
Akhisar BLD Sportif Faaliyetler (W)
۱
۳
Sakarya (W)
Finished
۱۳:۳۰
Bozuyuk Idman Yurdu (W)
۳
۲
Ankaragucu (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Japan V Premier League
JTEKT Stings
۳
۰
Tokyo Great Bears
Finished
۰۷:۳۰
Suntory Sunbirds
۳
۰
Toray Arrows
Finished
۰۸:۰۰
JT Thunders
۳
۰
VC Nagano Tridents
Finished
۰۷:۳۰
Voreas Hokkaido
۱
۳
Wolfdogs Nagoya
Finished
۰۹:۰۰
  Philippines UAAP Women
UST Tigresses (W)
۳
۲
De La Salle Lady Spikers (W)
Finished
۱۰:۳۰
FEU Tamaraws (W)
۳
۲
UE Lady Warriors (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Brazil Superliga
Suzano Volei
۲
۳
Uberlandia/Gabarito
Finished
۰۰:۳۰
Sesi/SP
۰
۳
Sada Cruzeiro
Finished
۰۳:۳۰
AA Do Volei De Joinville
۱
۳
Vivo Minas
Finished
۰۱:۰۰
  Brazil SuperLiga B Women
Abel/Moda Brusque (W)
۱
۳
SC Recife Volei (W)
Finished
۰۲:۰۰
Ace NC Extreme GO (W)
۲
۳
Volei Natal Desportivo RN (W)
Finished
۰۱:۳۰
AGEE Sao Carlos (W)
۰
۳
Curitiba Volei (W)
Finished
۰۲:۰۰
  Iran Super League
Nikan Khorasan
۳
۲
Saipa Tehran
Finished
۱۶:۰۰
  Poland PlusLiga
Trefl Gdansk
۳
۱
Slepsk Suwalki
Finished
۲۰:۰۰
Resovia Rzeszow
۱
۳
Norwid Czestochowa
Finished
۱۷:۱۵
  Argentina Serie A2
Escuela Normal 3
۱
۳
Libertad De San Jeronimo Norte
Finished
۰۰:۳۰
Cef 5 Volley La Rioja
۲
۳
Waiwen Voley Club
Finished
۰۲:۳۰
  Italy SuperLega
Cisterna Latina
۰
۳
Verona
Finished
۲۰:۳۰
Sir Safety Conad Perugia
۳
۱
Trentino
Finished
۲۰:۳۰
Lube Civitanova
۰
۳
GAS Sales Piacenza
Finished
۱۸:۳۰
Taranto
۱
۳
Milano
Finished
۱۹:۳۰
Modena
۳
۱
Farmitalia Catania
Finished
۲۰:۳۰
  Malta MVA League Women
BKVC Reds (W)
۱
۳
Flyers VC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Swieqi Phoenix NIUM (W)
۳
۰
Paola Volley (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Italy Serie A3
Mirandola
۱
۰
Sarlux Sarroch
inprogress
۲۲:۳۰
Aurispa Libellula Lecce
۲
۳
ErmGroup San Giustino
Finished
۲۰:۳۰
Sisley Belluno
۲
۱
Monge-Gerbaudo Savigliano
inprogress
۲۱:۳۰
Banca Macerata
۰
۰
Shedirpharma Massa Lubrense
inprogress
۲۲:۳۰
CUS Cagliari
۱
۳
Geetit Bologna
Finished
۱۸:۳۰
Gamma Chimica Brugherio
۳
۰
Parma
Finished
۲۰:۳۰
  Turkey Sultanlar Ligi Women
Nilufer Belediye Bursa (W)
۳
۲
Aydin Buyuksehir Bld (W)
Finished
۱۵:۳۰
Galatasaray (W)
۲
۳
Kuzey Boru Genclik (W)
Finished
۱۴:۰۰
Muratpasa Bld (W)
۰
۳
Eczacibasi Vitra Istambul (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sariyer Belediyesi (W)
۰
۳
Fenerbahce Istanbul (W)
Finished
۱۷:۳۰
Besiktas Istanbul (W)
۳
۰
Ankara Karayollari (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Argentina Liga A1 Women
River Plate (W)
۳
۱
Banco Provincia La Plata (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Republic of Korea V League
Ansan OK Financial Group
۳
۰
Western KB Star Insurance
Finished
۰۸:۳۰
  Philippines UAAP
Santo Tomas Growling Tigers
۱
۳
De La Salle University Green Spikers
Finished
۰۶:۳۰
  Japan V Challenge League 2
Oita Miyoshi Weisse Adler
۳
۰
Kubota Spears
Finished
۰۸:۳۰
Kinden Trinity Blitz
۲
۳
Aisin Tealmare
Finished
۰۵:۳۰
Saitama Azalea
۳
۰
Tsukuba United
Finished
۰۶:۰۰
Safilva Hokkaido
۳
۱
Toyota Motor Sun Hawks
Finished
۰۸:۰۰
  Republic of Korea V League Women
GS Caltex (W)
۳
۰
IBK Altos (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Kazakhstan National League Women
VC Altay (W)
۰
۳
Karaganda (W)
Finished
۱۱:۰۰
Irtysh-Kazchrome (W)
۰
۳
Zhetysu (W)
Finished
۰۸:۳۰
Berel BKO (W)
۳
۰
Almaty (W)
Finished
۱۳:۳۰
Aikarakoz (W)
۰
۳
Kuanysh (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Poland I Liga Women
BAS Bialystok (W)
۳
۰
Karpaty Krosno (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Poland 1 Liga
Gwardia Wroclaw
۲
۳
Avia Swidnik
Finished
۱۶:۳۰
AGH AZS Krakow
۰
۳
UKS Mickiewicz Kluczbork
Finished
۲۰:۳۰
Sulecin Olimpia
۳
۲
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Finished
۱۹:۳۰
  Croatia Superliga
OK Medicinar Trnje
۲
۳
Marsonia
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Serie A1
Monteros Voley Club
۱
۰
UPCN San Juan
inprogress
۲۲:۳۰
Policial de Formosa Voley
۳
۰
River Plate
Finished
۱۶:۳۰
Boca Juniors
۳
۱
Tucuman de Gimnasia
Finished
۱۹:۰۰
Club Once Unidos
۰
۳
Ciudad de Buenos Aires
Finished
۰۲:۳۰
  Europe Baltic League
Barrus/Voru VK
۲
۳
SK Jekabpils Lusi
Finished
۱۸:۳۰
Bigbank Tartu
۳
۰
Amber Arlanga Volley
Finished
۱۷:۳۰
Parnu Vk
۲
۳
Daugavpils Universitete/Ezerzeme
Finished
۱۸:۳۰
Selver/TalTech
۳
۲
RTU/Robezsardze
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal 1. Divisao Women
GC Vilacondense (W)
۳
۰
Esmoriz GC (W)
Finished
۱۸:۳۰
Castelo de Maia GC (W)
۳
۰
CS Madeira (W)
Finished
۱۸:۳۰
Sporting CP (W)
۳
۰
CD Fiaes (W)
Finished
۱۸:۳۰
Porto Volei 2014 (W)
۳
۰
Leixoes SC (W)
Finished
۱۹:۳۰
Vitoria SC (W)
۳
۱
FC Porto (W)
Finished
۱۹:۳۰
SL Benfica (W)
۳
۰
S.C. Braga (W)
Finished
۲۱:۰۰
  Latvia Nacionala Liga Women
Marupes SC (W)
۳
۰
RSU/MSG 2 (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Turkey 1. Ligi
Kocaeli BSB Kagit
۱
۳
Istanbul Buyuksehir Belediyesi
Finished
۱۳:۳۰
Niksar Belediyesi
۳
۰
Hakkari Genclik Merkezi
Finished
۱۳:۳۰
TVF Spor Lisesi
۰
۳
Milas Belediyesi
Finished
۱۳:۳۰
Seyhan Yildirim
۳
۰
Diyarbakir Yenisehir Bld
Finished
۱۵:۳۰
Saint Joseph
۲
۳
Tarim Kredi Genclik
Finished
۱۵:۳۰
Ziraat Bankasi II
۲
۳
T.F.L Altekma
Finished
۱۶:۰۰
Gumushanespor Gsk
۰
۳
Depsas Enerji Spor
Finished
۱۶:۳۰
Fenerbahce SK Istanbul II
۳
۲
Gebze Genclik
Finished
۱۶:۳۰
  Taiwan TVL
Mizuno
۱
۳
Taoyuan Falcon
Finished
۱۰:۳۰
Conti
۰
۳
Win Streak
Finished
۱۲:۳۰
  Mexico LMV
Tapatios de Jalisco
۳
۰
Virtus Guanajuato
Finished
۰۵:۰۰
Cocoteros de Colima
۳
۰
Rhinos Voleibol de Huetamo
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil SuperLiga B
Sada Cruzeiro U21
۰
۳
Natal/America RN
Finished
۰۰:۳۰
Neurologia Ativa
۳
۰
Manaus Volei
Finished
۰۱:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
Peelpush Meijel (W)
۲
۳
SOMAS/Activia (W)
Finished
۱۸:۰۰
CSE VC Zwolle (W)
۱
۳
VC Sneek (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Hungary NB I Extraliga
Mav Elore SC
۳
۰
Vegyesz Kazincbarcika
Finished
۲۰:۳۰
Debrecen DEAC SNK KFT
۰
۳
Fino Kaposvar
Finished
۲۰:۳۰
Kecskemeti RC
۳
۰
MEAFC Miskolc
Finished
۱۸:۳۰
Dunaferr SE
۰
۳
Dag Kozsegi SE
Finished
۱۹:۳۰
  Italy Serie A2
Cassa Rurale Cantu
۳
۲
Sieco Service Ortona
Finished
۲۰:۳۰
Pallavolo Brescia
۳
۱
Tinet Prata DI Pordenone
Finished
۲۰:۳۰
Pineto Volley
۳
۰
Volley Reggio Emilia
Finished
۲۰:۳۰
Materdomini Castellana Grotte
۲
۱
Codyeco S.Croce
inprogress
۲۱:۳۰
Cuneo Volley
۳
۲
Emma Villas Siena
Finished
۱۸:۳۰
Porto Viro
۳
۱
Normanna Aversa Academy
Finished
۲۰:۳۰
Volley Ravenna
۲
۳
Videx Grotazzolina
Finished
۲۰:۳۰
  Romania Romanian Cup Women
CSM Targoviste (W)
۳
۲
Rapid Bucuresti (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Montenegro 1st League Women
Moraca (W)
۳
۱
Buducnost (W)
Finished
۱۹:۰۰
ZOK Akademija (W)
۰
۳
Albatros (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Proliga Women
Olimpia Dresden (W)
۳
۰
Stralsund (W)
Finished
۱۸:۳۰
Koln (W)
۲
۳
ETV Hamburg (W)
Finished
۱۸:۳۰
Allbau Essen (W)
۳
۲
Grimma (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Poland Tauron Liga Women
LKS Lodz (W)
۳
۲
MKS Kalisz (W)
Finished
۱۸:۳۰
UKS Jedynka Tarnow (W)
۰
۳
KS Developres Rzeszow (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Nord
FC Schuttorf 09
۱
۳
SV Warnemunde
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Mestaruusliiga Women
Nurmon Jymy (W)
۳
۱
HPK Hameenlinna (W)
Finished
۱۸:۳۰
Polkky Kuusamo (W)
۳
۰
LP Vampula (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Mestaruusliiga
Hurrikaani
۳
۰
KyKy
Finished
۱۸:۳۰
  Norway Eliteserien
NTNUI Volleyball
۱
۳
Torvastad
Finished
۱۷:۳۰
Forde Vbk
۳
۲
Randaberg IL
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Serie A2 Women
HR Macerata (W)
۳
۲
Futura Volley Giovani Busto Arsizio (W)
Finished
۱۷:۳۰
LPM Bam Mondovi (W)
۳
۲
Messina (W)
Finished
۱۸:۳۰
Polisportiva Hermaea Olbia (W)
۳
۰
AltaFratte Volley Padova (W)
Finished
۱۹:۳۰
Pallavolo Lecco Alberto Picco (W)
۳
۱
Millenium Brescia (W)
Finished
۱۹:۳۰
Offanengo (W)
۳
۰
Pescara (W)
Finished
۱۹:۳۰
Costa Volpino BG (W)
۳
۰
Soverato (W)
Finished
۱۹:۳۰
OMAG San Giovanni In Marignano (W)
۳
۰
Bartoccini Gioiellerie Perugia (W)
Finished
۱۹:۳۰
Montecchio (W)
۰
۳
Talmassons (W)
Finished
۱۹:۳۰
Cremona (W)
۲
۳
Tecnoteam Albese Volley Como (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Turkey Efeler Ligi
Hatay Basakesir Bld
۱
۳
Cizre Belediyesi VC
Finished
۱۴:۳۰
Spor Toto SK (Maliye Milli Piyango)
۳
۲
Ziraat Bankasi
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Superliga 2
Barca Voleibol
۳
۲
Mediterraneo de Castellon
Finished
۱۴:۰۰
Gijon
۰
۳
Intasa San Sadurnino
Finished
۱۴:۳۰
Utrera CV
۳
۰
Mintonette Almeria
Finished
۱۴:۳۰
CUV Alcorcon
۰
۱
CD Judesa Voley
Finished
۱۶:۰۰
  Norway Eliteserien Women
Lierne IL (W)
۱
۳
Randaberg (W)
Finished
۱۳:۳۰
Forde (W)
۳
۱
Oslo Volley (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Sweden Division 1 Women
Stocke IF (W)
۳
۰
Sollentuna B (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Croatia 2. Liga
OK Sheeft
۳
۱
OK Sisak
Finished
۱۲:۳۰
  Spain Regional League
CV Paterna-Liceo
۳
۱
Voleadores Cieza
Finished
۱۲:۳۰
  World National League
KVC
۰
۳
REG VC
Finished
۱۱:۳۰
Kirehe VC
۳
۱
IPRC Musanze
Finished
۱۳:۳۰
East Africa University
۰
۳
IPRC Ngoma
Finished
۱۵:۳۰
Police Forefront VC
۰
۳
Gisagara VC
Finished
۱۷:۳۰
  United States NCAA Championship
Harvard Crimson
۳
۱
Princeton Tigers
Finished
۰۱:۳۰
Queens UC (NC)
۰
۳
Ohio State Buckeyes
Finished
۰۱:۳۰
  Greece A2
AS Giannena
۰
۳
Foinikas Polichnis
Finished
۱۹:۳۰
AS Makedonikos
۳
۲
MGS AE Komotinis
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie A1 Women
Pinerolo (W)
۲
۲
Vero Volley Milano (W)
inprogress
۲۱:۰۰
Imoco Conegliano (W)
۳
۰
Bergamo (W)
Finished
۱۹:۳۰
Yamamay Busto Arsizio (W)
۳
۱
Il Bisonte Firenze (W)
Finished
۱۹:۳۰
Delta Informatica Trentino (W)
۱
۳
Chieri Torino (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Portugal A2 Women
GC Santo Tirso (W)
۳
۲
Ala NunAlvares Gondomar (W)
Finished
۲۰:۳۰
AAS Mamede (W)
۳
۰
Lusofona VC (W)
Finished
۱۸:۳۰
Dumiense FC (W)
۰
۳
Boavista FC (W)
Finished
۲۰:۳۰
Associacia Avense 78 (W)
۳
۰
Voleibol Colegio Pedro Arrupe (W)
Finished
۲۰:۳۰
CF Belenenses (W)
۳
۲
Gueifaes (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Belgium Liga A Women
Antwerp (W)
۱
۳
Roeselare (W)
Finished
۲۰:۳۰
VDK Gent (W)
۲
۳
VC Oudegem (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Greece A2 Women
OFI Crete (W)
۳
۱
OP Rethimnou (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Slovakia Extraliga Women
Projekt RD SVF (W)
۳
۰
VK Pirane Brusno (W)
Finished
۲۰:۳۰
SVK Pezinok (W)
۰
۳
Presov (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Taiwan TVL Women
Top Speed (W)
۳
۰
New Taipei City CMFC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Bulgaria Superliga Women
Deya Sport Burgas (W)
۳
۲
Hector Sofia (W)
Finished
۱۹:۳۰
CSKA Sofia (W)
۱
۳
Maritza Plovdiv (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Germany 2. Bundesliga Sud Women
Bad Soden (W)
۳
۲
SV Lohhof (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Latvia Nacionala Liga
SK RTU
۲
۳
VK Ventspils
Finished
۱۴:۳۰
  Austria AVL Women
VBC Hochst (W)
۳
۰
TUS Bad Radkersburg (W)
Finished
۱۳:۳۰
VC Hausmannstatten (W)
۰
۳
ASKO Volksbank Purgstall (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Peru Liga Nacional Women
Alianza Lima (W)
۳
۱
Universitario de Deportes (W)
Finished
۰۲:۰۰
  Germany 1. Bundesliga Women
Allianz MTV Stuttgart (W)
۲
۳
Dresdner SC (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Greece A1 Ethniki Women
AO Lamias 2013 (W)
۳
۰
Panathinaikos Athens (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Switzerland NLA
Volley Schonenwerd
۲
۳
Chenois Geneve
Finished
۱۸:۳۰
Concordia MTV Nafels
۳
۰
TSV Jona Volley
Finished
۲۰:۳۰
  Netherlands Eredivisie
Orion Doetinchem
۳
۰
Numidia VC Limax
Finished
۱۸:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Nord Women
VCO Munster (W)
۱
۳
BBSC Berlin (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Serbia Serbia Cup
NIS Vojvodina Novi Sad
۳
۱
OK Mladi Radnik Pozarevac
Finished
۱۹:۰۰
  Greece National Championship U20 Women
SFAM Fivos U20 (W)
۳
۰
Ao Markopoulou U20 (W)
Finished
۱۹:۰۰
AON Amazones U20 (W)
۳
۰
AEK U20 (W)
Finished
۲۱:۰۰
AO Dexamenis Metamorfosis U20 (W)
۱
۰
AO Neoi Vyronos U20 (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Enosi Galatsiou U20 (W)
۰
۰
GS Glykon Neron U20 (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  France Ligue A
Arago de Sete
۳
۰
Saint-Jean d'Illac
Finished
۱۹:۳۰
  Israel Premier League Women
Hapoel Kfar Saba (W)
۳
۰
Hapoel Rehovot (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Estonia Esiliiga
Bmf/Rakvere Vorkpalliklubi
۳
۱
Selver Tallinn Spordikool
Finished
۱۹:۳۰
  Greece A1 Ethniki
Pigasos Polichnis
۲
۳
AO Kifisias
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Superliga 2 Women
CEV L'Hospitalet (W)
۱
۳
CV Soller (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Sud
VC Dresden
۲
۳
TSV Mimmenhausen
Finished
۱۸:۳۰
  Egypt Super Cup
Zamalek
۳
۰
Petrojet
Finished
۱۹:۳۰
  Poland 4.Liga
Halinow
۳
۱
Grom Przytyk
Finished
۲۱:۳۰
  Serbia Serbia Cup Women
Jedinstvo Stara Pazova (W)
۱
۰
Tent Obrenovac (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Greece 3rd Division Women
Deka (W)
۳
۰
MENT (W)
Finished
۲۱:۳۰
Peiramatiko (W)
۲
۱
AS Ionikos (W)
inprogress
۲۱:۳۰
AEN Agias Triados (W)
۳
۰
Poseidon Michanionas (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional A1
Sporting CP
۳
۰
Vitoria SC
Finished
۲۱:۳۰
  Italy Regional League
CSDN Napoli
-
-
ASD Ares
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Sweden Division 1
VC Habo B
۳
۰
Lund B
Finished
۱۸:۳۰
Sodertelge B
۳
۰
Uppsala Vbs B
Finished
۱۹:۳۰
  Iceland Mizunodeild Women
KA Akureyri (W)
۳
۰
Afturelding (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Hungary Extraliga Women
Kaposvar (W)
۳
۱
Szent Benedek Balatonfured (W)
Finished
۱۸:۳۰
Vasas Obuda Budapest (W)
۳
۰
Diosgyori VTK (W)
Finished
۱۹:۳۰
Bekescsaba (W)
۳
۰
Ujpest TE (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Iceland Mizunodeild
Vestri
۰
۳
Hamar
Finished
۱۶:۰۰
  Japan V Challenge League 2 Women
GSS Tokyo Sunbeams (W)
۰
۳
Gunma Bank Green Wings (W)
Finished
۰۶:۳۰
Route Inn Hotels Brilliant Aries (W)
۳
۰
Ohno Sekiyu Hiroshima Oilers (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Belarus Liga Pro
Empire-Pro
۳
۲
Legion-Pro
Finished
۱۱:۳۰
Lions-Pro
۱
۳
Energy-pro
Finished
۱۳:۰۰
Tornado-Pro
۳
۲
Payp-Pro
Finished
۱۴:۳۰
  Russia Superliga
Kuzbass Kemerovo
۳
۰
Dinamo Moscow
Finished
۱۳:۳۰
Ural Ufa
۰
۳
Zenit Kazan
Finished
۱۶:۳۰
  Ireland Premier League Women
TCD (W)
۰
۳
Santry (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Uganda National League A Women
Sport-S (W)
۲
۳
KCB-Nkumba (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Regional League Women
CV Paterna-Liceo (W)
۳
۱
Associacio Bunyola 365 (W)
Finished
۱۴:۵۵
  Morocco Super League Women
FUS Rabat (W)
۳
۰
CZVB Zenata (W)
Finished
۱۵:۰۰
  Russia Superliga Women
Uralochka NTMK Ekaterinburg (W)
۳
۰
Minchanka Minsk (W)
Finished
۱۵:۳۰
Dinamo Moscow (W)
۳
۱
Yenisey Krasnoyarsk (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Croatia Superliga Women
OK Don Bosco (W)
۰
۳
Brda (W)
Finished
۱۶:۰۰
Marina Kastela (W)
۳
۰
OK Split (W)
Finished
۲۰:۰۰
OK Dinamo (W)
۳
۰
Karlovac (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Sweden Elitserien
Orkelljunga VK
۱
۳
Sollentuna
Finished
۱۸:۳۰
Uppsala
۱
۳
Habo
Finished
۱۹:۳۰
  Norway 1st Division
Lierne IL
۱
۳
OSI Volleyball
Finished
۱۶:۰۰
Viking TIF II
۳
۰
BTSI
Finished
۱۷:۳۰
  Austria 2. Bundesliga
VBC Weiz 2
۳
۱
VC Mils
Finished
۱۶:۳۰
  Austria 2. Bundesliga Women
HIB LiebenauLiebenau/Graz (W)
۰
۳
SU Inzingvolley (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Austria Austria AVL
VC Hausmannstatten
۲
۳
VBK Klagenfurt
Finished
۱۷:۰۰
Steelvolleys Linz Steg
۰
۳
Weiz
Finished
۱۹:۳۰
  Portugal Taca de Portugal
Sport Lisboa Benfica
۳
۰
Ala Nun'Alvares Gondomar
Finished
۱۷:۳۰
  Germany 1. Bundesliga
Bitterfeld-Wolfen
۰
۳
SWD Powervolleys Duren
Finished
۱۷:۳۰
  Czech Republic Czech Cup
Beskydy
۳
۱
VK Lvi Praha
Finished
۱۷:۳۰
Aero Odolena Voda
۳
۰
Slavia Hradec Kralove
Finished
۲۰:۳۰
  Qatar Premier League
Al Shamal
۰
۳
Al-Rayyan
Finished
۱۸:۰۰
Al-Arabi
۳
۰
Al Ahli Qatar
Finished
۱۹:۳۰
  Greece Regional League Women
Peiraikos Syndesmos (W)
-
-
Serios Aspropyrgos (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید