0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Portugal 3a Divisao
Rangers Telheiras
۲۶
۲۴
GS Loures
Finished
۰۰:۳۰
  Switzerland NLA
HSC Suhr Aarau
۲۶
۲۳
BSV Bern Muri
Finished
۱۸:۳۰
HSC Kreuzlingen
۲۱
۲۲
Wacker Thun
Finished
۲۰:۰۰
  Iceland Olis Deildin
UMF Stjarnan
۲۳
۲۴
Valur Reykjavik
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Liga Asobal
BM Huesca
۳۷
۳۰
BM Benidorm
Finished
۲۱:۰۰
Puerto Sagunto
۳۰
۳۱
Angel Ximenez Puente Genil
Finished
۱۹:۳۰
Bidasoa Irun
-
-
BM Logrono La Rioja
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Republic of Korea 1st League
Chungnam Sports
۱۹
۳۳
SK Hawks
Finished
۱۱:۳۰
Doosan
۲۷
۲۱
Hanam City
Finished
۰۷:۳۰
  Germany Bundesliga
SG Flensburg-Handewitt
۳۱
۳۱
Fuchse Berlin
Finished
۱۷:۳۰
HSV Hamburg
۳۳
۳۱
Frisch Auf Goppingen
Finished
۱۹:۰۰
THW Kiel
۳۱
۲۷
ThSV Eisenach
Finished
۱۹:۰۰
  Austria HLA
ULZ Tirol Sparkasse Schwaz (First team)
۲۶
۳۰
Alpla HC Hard
Finished
۱۹:۴۵
  Israel National League
Ironi Rehovot
۵
۸
HC Beersheba
inprogress
۲۲:۰۰
Hapoel Petah Tikva
۱۸
۲۱
Hapoel Ashdod 2
inprogress
۲۱:۳۰
  Serbia Superliga B
RK Vlasotince
۱۶
۱۲
RK Morava
inprogress
۲۱:۳۰
RK Radnicki Obrenovac
۲۴
۲۷
Crvenka
Finished
۱۹:۳۰
RK Lavovi BP
۳۲
۲۹
RK Sindjelic
Finished
۲۰:۰۰
SU Lavovi
۹
۰
RK Sivac
inprogress
۲۲:۰۰
  Germany 2. Bundesliga
TV Grosswallstadt
۳۵
۳۹
HSG Nordhorn
Finished
۱۹:۳۰
EHV Aue
۲۴
۳۳
TSV Bayer Dormagen
Finished
۱۹:۳۰
  Portugal 1a Divisao
FC Porto
۲۸
۳۲
ABC Braga-Andebol SAD
Finished
۱۸:۳۰
  Asia Gulf Club Championship
Al-Dair
۲۷
۲۵
Burgan SC
Finished
۱۶:۳۰
Al Arabi
۳۵
۲۶
Oman Club
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Division de Honor Plata
Caserio Ciudad Real
۳۷
۲۹
EON Alicante
Finished
۱۴:۳۰
  Europe Baltic League
VHC Sviesa
۲۹
۳۱
Polva Serviti
Finished
۱۳:۳۰
Granitas-Gaja-Karys Kaunas
۳۱
۲۹
ASK/LSPA
Finished
۱۵:۳۰
  Japan JHL Women
Honey Bee (W)
۲۹
۲۱
Prestige International Aranmare Yamagata (W)
Finished
۰۷:۳۰
La Tida (W)
۲۸
۳۲
Sony Semiconductor Manufacturing (W)
Finished
۰۸:۳۰
Osaka Lovvits (W)
۲۶
۲۶
Nagoya (W)
Finished
۰۸:۳۰
Hiroshima Maple Reds (W)
۲۹
۳۲
Kagawa Bank (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Denmark 2nd Division Women
Lyngby HK (W)
۲۴
۲۳
HOJ Elitehandbold (W)
Finished
۱۴:۳۵
  Sweden Allsvenskan Women
Huddinge (W)
۱۸
۲۱
BK Heid (W)
Finished
۱۷:۳۰
Skanela IF (W)
۲۲
۲۲
Orebro (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga Nationala
CS Universitatea Cluj
۲۶
۲۸
HC Buzau
Finished
۱۹:۰۰
HC Minaur Baia Mare
۲۸
۲۳
HC Vaslui
Finished
۱۹:۳۰
CSM Focsani 2007
۳۱
۳۴
Potaisa Turda
Finished
۲۰:۰۰
  Serbia Superliga B Women
Aleksinac (W)
۲۵
۲۳
ZRK Metalac 2015 (W)
Finished
۱۹:۳۰
Kikinda (W)
۱۳
۳۴
Temerin (W)
Finished
۱۶:۳۰
ORK Beograd (W)
۲۶
۲۶
ZRK Srem (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Morocco 1st Division
FUS Rabat
۳۲
۳۴
MC Oujda
Finished
۱۹:۳۰
  Croatia Premijer Liga
RK Ribola Kastela
۲۳
۳۹
RK Osijek
Finished
۲۰:۳۰
Dubrava
۲۹
۳۲
RK Gorica
Finished
۱۹:۳۰
RK Zagreb
۳۵
۲۲
Sesvete
Finished
۲۰:۳۰
RK Metkovic Mehanika
۲۵
۱۷
HRK Karlovac
Finished
۲۱:۰۰
  Germany Bundesliga Women
VFL Oldenburg (W)
۴۸
۳۴
HSG Bad Wildungen/Fr./Bergheim (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Poland Superliga
Piotrkowianin Piotrkow Trybunalski
۲۶
۳۱
SPR Chrobry Glogow
Finished
۱۸:۳۰
KS NMC Powen Gornik Zabrze
۲۶
۲۱
MKS Kalisz
Finished
۱۷:۳۰
KS Azoty-Pulawy
۳۶
۲۴
MKS Zaglebie Lubin
Finished
۱۸:۳۰
  France Starligue
Montpellier HB
۲۶
۳۱
Paris Saint-Germain
Finished
۱۸:۳۰
  Norway NM Cup Women
Vipers Kristiansand (W)
۳۲
۲۳
Storhamar (W)
Finished
۱۶:۴۵
  Czech Republic Extraliga
TJ Cement Hranice
۲۴
۳۲
HC Gumarny Zubri
Finished
۱۴:۰۰
SKP ARCIMPEX Frydek-Mistek
۳۴
۳۳
HBC Strakonice 1921
Finished
۱۹:۳۰
  Republic of Korea 1st League Women
Incheon (W)
۲۰
۱۷
Gwangju City (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Hungary NB1/B
Rakosmente KSK
۲۳
۲۲
Ozdi KC
Finished
۱۹:۳۰
  Greece A1
Drama 1986
۲۹
۲۶
A.E.K. Athens
Finished
۱۹:۳۰
  Estonia Esiliiga
Tartu Ulikool
۳۶
۳۳
HC Viimsi/Tooriistamarket
Finished
۱۹:۰۰
  Norway NM Cup
Kolstad
۲۷
۲۳
Elverum
Finished
۱۹:۰۰
  Sweden Elitserien
Lugi HF
۲۵
۲۶
HK Aranas
Finished
۱۸:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Women
HC Leipzig (W)
۳۳
۲۴
HL Buchholz 08-Rosengarten (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden 1st Division Sodra
RP IF Linkoping
۳۵
۲۶
HK Country
Finished
۱۸:۳۰
  Croatia 1. HRL
ZARK Split
۲۸
۲۷
RK Umag
Finished
۱۸:۰۰
  Denmark 1. Division
Team Sydhavsøerne
۲۴
۳۰
HC Midtjylland
Finished
۱۷:۳۰
  Turkey Superlig
Beykoz Belediye spor
۴۲
۲۸
Koycegiz
Finished
۱۷:۳۰
  Denmark Handboldligaen
GOG Svendborg TGI Gudme
۳۴
۳۲
Nordsjaelland Handball
Finished
۱۷:۳۰
  Poland Superliga Women
MKS Perla Lublin (W)
۴۱
۲۰
KS EB Start Elblag (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Austria HLA 2
Wat Atzgersdorf
۴۶
۲۸
HCB Lauterach
Finished
۱۷:۳۰
  Denmark Kvindeligaen Women
Skanderborg Handbold (W)
۳۰
۲۸
Ajax Koebenhavn (W)
Finished
۱۶:۳۰
Nykobing F. Handboldklub (W)
۳۳
۳۱
Horsens Handbold Klub (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Denmark 1. Division Women
Fredericia (W)
۳۴
۲۴
Aalborg HK (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey 1.Lig
Zeytinburnu Irmak SK
۳۸
۲۲
Aydin PTT
Finished
۱۵:۳۰
  Russia Super League Women
ASU-Adyif (W)
۲۸
۴۳
Zvezda Zvenigorod (W)
Finished
۱۴:۳۰
Dynamo-Sinara (W)
۳۶
۲۴
Luch RGSUS Moscow (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Poland 1. Liga Women
AZS UMCS Lublin (W)
۴۴
۱۴
SPR Jaroslaw (W)
Finished
۱۳:۳۰
AZS AWF Warszawa (W)
-
-
CHKS Politechnika Lodz (W)
inprogress
۲۲:۰۰
  Norway 2. Division
Taastrup IK
۳۳
۲۶
Naestved Herlufsholm
Finished
۲۰:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید